Wpis z mikrobloga

Chłop właśnie sobie GP Węgier z 2006 roku i z pesrpektywy czasu to jest coś zupełnie innego niż widzimy. Gdy oglądałem te wyścigi to wtedy byłem jeszcze dzieciakiem , i nie końca były mi wszytko tak znane.
Włączyłem sobie wyścig aby obejrzeć pierwszą wygraną Jensona Buttona. (przy okazji sobie przypomniałem, że to był debiut Kubicy hehe)
Pewne rzeczy są kompletnie nie do pomyślenia, tutaj ściągają podnośnikiem bolid Wiliamsa z Rosbergiem, siedzącym w środku... a co mnajlepsze wyścig cały czas toczy sie dalej, tylko zółta flaga aby sie nie wyprzedzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam jak wszyscy cisnęli beke z Mazipina z rozwalenia sie debiucie, tymczasem Robert
w drugim okrażeniu zalicza spina, mocno spadając by potem 20 okrążeń później znów wypaść z toru i urwać skrzydło.
Można by sobie pomyśleć, że w pierwszym wyścigu to taki ogór z niego był, ale tam pełno było różnych wypadnięć z toru. W porównaniu do dzisiejszych czasów to wręcz szok, 20okrażenie a bandy czy pobocze zwiedziło już kilku kierowców.
Jeszcze strategia z tankowaniem, zupełnie coś innego niż teraz. Jak to oglądam to jakbym zupełnie widział jakaś inną serie wyscigową #f1 #kubica
Pobierz Pitu33 - Chłop właśnie sobie GP Węgier z 2006 roku i z pesrpektywy czasu to jest coś ...
źródło: comment_1658960819DcNCHASqbx19dU2bZn3XC6.jpg
  • 12
Gdyby ktoś wiedzieć jak to się kończy, na 48 okrążeniu walczący o prowadzenie z brytyjczykiem Alnoso zjeżdża po slicki i ląduje zaraz w bandzie, Button zjedza do bozu ponownie w 56 okrążeniu po slicki i jedzie pewnie po zwycięstwo. Heidfeld w BMW dzieki sumiennej i bezbłędnej jeździe kończy na 3 miejscu, Kubica mimo błędów w punktach na 7 miejscu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pewne rzeczy są kompletnie nie do pomyślenia, tutaj ściągają podnośnikiem bolid Wiliamsa z Rosbergiem, siedzącym w środku... a co mnajlepsze wyścig cały czas toczy sie dalej, tylko zółta flaga aby sie nie wyprzedzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pitu33: W zeszłym tygodniu oglądałem jakąś powtórkę wyścigu FE. Końcówka wyścigu, zostały bodajże 3 okrążenia. Wznowienie wyścigu. Jeden samochód od razu ląduje w bandach i zatrzymuje się na torze. Drugi
@Pitu33: bardzo w pamięć z tego wyścigu zapadła mi walka Pedro De La Rosy z MSC pod koniec - kilka razy jechali na prostej startowej dosłownie koło w koło - fajnie się to oglądało - w ogóle bardzo lubię wracać do starych wyścigów, oglądam regularnie :)
@Pitu33: To były czasy z tankowaniem, ta był taki game changer strategiczny, można było robić szachy 4D na torze ( ͡° ͜ʖ ͡°) i całe Q3 polegało głównie na tym by pozbyć się paliwa