Wpis z mikrobloga

@Tumurochir: Wszedłem na fejsa poczytać komentarz pod wpisem Mentzena który tłumaczył się z ogłoszenia i w sumie tylu odklejeńców to już dawno nie widziałem:

"przecież to jest dobra oferta, sam bym pracował za takie pieniądze jak bym był młodszy" xD 10 lat temu może faktycznie takie pieniądze nie były jakieś zły ale przy obecnej inflacji dawać komuś taką wypłatę = dać komuś w mordę.

Mentzen też głupio się tłumaczył w stylu
@eldzej_10: @PrzeKomentator: @Tumurochir: Raczej beka z was dzbany. Oferta jest dla studenciaka bez doświadczenia na tzw start. Wy to pewnie sprzątaczce byście płacili 20k na rękę bo to w końcu nie wasze pieniądze, a lewactwo nie ma pojęcia o czymś takim jak inflacja. Wystarczy rozdawać pieniądze, a jak ich brakuje to dodrukować nie? xD

3500zł dla kogoś bez wykształcenia, bez doświadczenia, bez kredytów, bez dużych kosztów życia i na
3500zł dla kogoś bez wykształcenia, bez doświadczenia, bez kredytów, bez dużych kosztów życia i na stanowisko z bardzo prostymi obowiązkami


@cwlmod: 3500k brutto w doradztwie podatkowym nawet dla osoby bez doświadczenia to bardzo mało.
@cwlmod: No to nawet na asystenta administracji to psie pieniądze. To nie ta branża, doradztwo podatkowe jest jedną z najbardziej dochodowych w tym kraju, a Mentzen zatrudnia studentów za małe pieniądze, przez co cierpi jakość usług- słychać to w branży, poczytaj też opinie na gowork. No i się nie podpalaj jak ci, którzy na siłę go hejtują.
@djtartini1: Ja sie nie podpalam tylko wyśmiewam wasza głupotę. Według twojej chorej logiki to sprzątaczka w sklepie i w biurze podatkowym powinna miec rożna pensje No bo Przeciez w biurze pracują pracownicy o wyższych pensjach xD

Oferte przedstawił bardzo dobra. W komentarzu napisał tez odpowiedz do was: jak chcecie zatrudniać pracownicze zero za srednia krajowa to droga wolna ZATRUDNIAJCIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wy to pewnie sprzątaczce byście płacili 20k na rękę bo to w końcu nie wasze pieniądze, a lewactwo nie ma pojęcia o czymś takim jak inflacja. Wystarczy rozdawać pieniądze, a jak ich brakuje to dodrukować nie? xD


@cwlmod: Ty byś natomiast płacił sprzątaczce 5 zł za h "bo przecież nic nie umie" a podwyzki nie dam bo inflacja xD A najlepiej, niech się cieszy że ma prace a najlepszym wynagrodzeniem będą
@eldzej_10: Doczytałem do miejsca gdzie napisales ze pracownicze zera ma miec mozliwosc godnego życia za minimalna krajowa.

Zaorales sie tym zdaniem tak bardzo że aż mi sie zrobiło szkoda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jak, ile sprzątaczek juz zatrudniłem za pensje prezesa? xD
Doczytałem do miejsca gdzie napisales ze pracownicze zera ma miec mozliwosc godnego życia za minimalna krajowa.


@cwlmod: O widzę że szacunek pełną gębą wjechał do sprzątaczek. Akurat Pani sprzątaczka zawsze ma szansę się rozwinąć Ty natomiast mentalnym zerem pozostaniesz zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaorales sie tym zdaniem tak bardzo że aż mi sie zrobiło szkoda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: Typowy