Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, mam pytanie do tych co się znają. W piątek zamówiłem dwie kości pamięci ram do komputera. Sprzęt przyszedł wczoraj ale jest wadliwy. Towar dzisiaj odniosłem do sklepu i pan z obsługi powiedział mi, że oni to wyślą na serwis. Byłem mega zmęczony po pracy więc powiedziałem ok, wziąłem kwit i wróciłem do domu. Teraz mnie tknęło, jak to ma niby wyglądać? Zapłaciłem za produkt który jest nowy fabryczny a okazał się wadliwy. Jeśli ktoś to naprawi to chyba nie wcisną mi tego za pełną cenę którą zapłaciłem? Skoro zapłaciłem za nówkę to chcę dostać nówkę a nie po serwisie. Jeśli mam dostać po serwisie to nie powinni mi zwrócić jakiegoś % od pełnej ceny? Teraz sobie myślę, że powinni to wymienić na nowe a nie dawać na serwis. To nie możliwe by produkt naprawiany był tyle samo wart co nowy z fabryki. Rzecz się działa w sklepie euro rtv agd. Ktoś coś wie czy mam walczyć ze sklepem czy co dalej?
#uokik #reklamacja #prawo #eurortvagd #komputery
  • 11
@plesples Delikatnie go zamontowałem i pierwsze co zrobiłem to diagnostyka by sprawdzić czy wszystko ok. Nie było ok, zrobiłem jeszcze raz i system wskazał, że jest problem i należy go zgłosić u producenta. Sprawdziłem też inne sloty i to samo. Przy okazji sloty są sprawne a nie ważne gdzie przekładałem to diagnostyka za każdym razem wskazywała, że ten nowy ram jest "walnięty". Mój stary ram działa świetnie a gdy ten nowy montowałem
@plesples: G.Skill Ripjaws V, DDR4, 16 GB, 3000MHz, CL15 (F4-3000C15D-16GVGB) Kupiłem go 5 lat temu gdy składałem kompa, jakiś czas temu robiłem upgrade i teraz przyszła kolej na ram więc wpadłem na pomysł, że kupie ten sam i zrobie z 4 kości 32gb
@Karoleer: jakie żale? Jaka przegrana merytoryczna? Z tobą cokolwiek merytorycznego?
Xddddddddddddddd
Nic mnie nie boli, bawi jedynie twój spam i bzdury bez pokrycia w rzeczywistości:)
Nie pierwszy raz wypisujesz jakiś bełkot i dyrdymaly, zupełnie jakbyś desperacko chciał pokazać że ten pierwszy rok na studiach nie poszedł na marne.
Ale na pewno wiesz lepiej, wszak jesteś super prawnikiem!!!1one takim który ma czas na pierdzenie tych bzdur na wykopie xdddd