Wpis z mikrobloga

@Riczard nie no jasne.

#!$%@? Korwina zawsze na propsie. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Tylko zastanawiam się, skoro to jakiś idol, śledzony przez wykop, czy robi coś więcej niż #!$%@? #!$%@? Korwina, czy po prostu jest znamy z bicia niedorozwiniętego Januszka?
@Riczard: Może i jego ekscelencja JKM jest dziwką medialną oraz politycznym rozbijaczem do 4,9% ale jedno trzeba przyznać; ma chłop wigor. Nie każdy ma tyle szczęścia, zdrowia i feromonów co JKM zwłaszcza w tym wieku. Szkoda że ma powodzenie dzięki temu że zdradza a nie dzięki temu jaki jest czyli niegodny zaufania.
@pinkfloyd12: Niech sobie dopuszcza co chce ale z tradycjonalizmem czy konserwatyzmem nie na to nic wspólnego. Co więcej biorąc ślub kościelny najpewniej przysięgał wierność małżeńską - a złamanie przysięgi to tez mało konserwatywne i honorowe. ( ͡º ͜ʖ͡º)
ślub kościelny


@Riczard: Czy Korwin jest jakoś szczególnie kościelny? Raczej nie.

Za to śmieszą mnie lewaki duże i małe co księży od pedofilów wyzywają, ale do ślubu to wystrojeni jak jas kapela idą do dobrodzieja z kopertą.

z tradycjonalizmem czy konserwatyzmem n


@Riczard: To kwestia na dłuższa debate. Czy zdrady mężczyzn są dopuszczalne w świecie konserwatywny (niekoniencznie kościókowym)?

Z pewnością wymiana żon to komunizm. Ale w obecnym wydaniu to nie
nie no jasne.

#!$%@? Korwina zawsze na propsie. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Tylko zastanawiam się, skoro to jakiś idol, śledzony przez wykop, czy robi coś więcej niż #!$%@? #!$%@? Korwina, czy po prostu jest znamy z bicia niedorozwiniętego Januszka?


@Niemamwiedzy: Miał kiedyś konto na Wykopie i był dość aktywny. Chyba członek #neuropa
Nie wiem czemu zniknął z Wykopa, ale wydaje mi się, że podobnie