Wpis z mikrobloga

@Chlebzesmalcem_: Nie kończy bo masz Genzie które będzie nową Ekipą, doszedł Przemek.Pro i Friz od jakiegoś czasu szuka ludzi, mówi się o Julce Żugaj ale wątpię by to wypaliło bo na bank ma jakiś kontrakt z Team X. Dojdą potem kolejni na jesieni z nowego T5M i szybko ludzie zapomną o takim ludziach jak Nowciax czy Murcix
@Chlebzesmalcem_: zobacz ile friz i daily nadal robia wyświetleń(20 milionów miesiecznie). Ludzie cały czas oglądaj daily. Friz ma taką teorie, że dzieciaki oglądają Genzie, a potem przeskakują z niego na Ekipę przy okazji i wszystko się kręci. Plus on jest marka kultową, tak naprawdę i za 20 lat będzie pamiętany jak lody kaktusy dzisiaj, albo dokładniej, lody kaktusy, gumisie i doda, naraz, bo taki ma hype.
topikPajak - @Chlebzesmalcem_: zobacz ile friz i daily nadal robia wyświetleń(20 mili...

źródło: comment_1658959043jmcSzxtPz8YFRuPBmXrrir.jpg

Pobierz
@topikPajak ale te dzieciaki dorastaja! ja mając te 10lat też miałem idoli, a dziś trochę inaczej na to patrzę. jaka marka kultowa... gościu odgrzewa te same kotlety. uważasz, że te filmy są porywające? póki te dzieci nie przekroczyły pewnego wieku to biznes się kręci, ale wraz z ich dojrzewaniem będą bardziej się żenować na myśl o ich dawnym ulubionym Youtuberze niż wzruszać.
@Chlebzesmalcem_: Ja mówie o jednym ty mówisz o drugim. Jeśli kaktusy czy nia mają statusu kultowego, to nic nie ma. Lody ekipy, to takie katusy, albo tazosy z laysów.
Reszty wypowiedzi nie rozumiem, odkliłeś sie cos tamsobie myslis super, mysl sobie to dalej ale mnie nie angrzuj w swoje myślo ciągi.