Wpis z mikrobloga

Czy to normalne że deweloper chce wpłaty już 60% + 30% we wrześniu, gdy ukończenie budowy będzie co najmniej na początku Q2'2023 + wymaga brać 2 miejsca postojowe dla mieszkania 51m2?

#nieruchomosci
  • 14
  • Odpowiedz
ta budowa nigdy nie zostanie ukończona


Sąd nie skażony znajomością tematu. Nie widział, nie wie kto, co i gdzie, ale wie, że nie wybudują. Wykop w pigułce.

januszdev któremu banki nie chcą dać kredytu


Ja
  • Odpowiedz
  • 2
@LuciusMiximus: Mi to podobnie wygląda właśnie

@pastaowujkufoliarzu: Ale te wykopki, na które psioczysz, mają dobrą intuicję, dev ma jedna przerwana budowę od 2020 (miał być biurowiec ale COVID popsuł plany) - do tego czasu zdążył zrobić tam podziemny parking, wiec trochę w to wtopił kasy. Plus jak pytałem pracownika o to jak dev finansuje inwestycje to powiedział cicho i skromnie „No gotóweczka… ale może jakiś kredycik w przyszłości”.
  • Odpowiedz
@molski:

niech smaruje wrotki i elo.... nie wiem czym ci tam nawinal makaron na uszy, bo jak nie obnizka o 20% to nie wiem skad w zamian takie ciekawe pomysly.... kupowanie nieukonczonych projektow robi sie ryzykowne...
  • Odpowiedz
Ale te wykopki, na które psioczysz, mają dobrą intuicję


@molski: Zwłaszcza mieli ją wiosną 2020. :) Przecież to ci sami ludzie.

pytałem pracownika o to jak dev finansuje inwestycje to powiedział cicho i skromnie „No gotóweczka… ale może jakiś kredycik w przyszłości”


A co pracownik o tym wie? Tyle co usłyszy od szefa. Nie twierdzę, że ten konkretny dew nie może mieć problemów, bo nie znam tematu, ale śmieszy mnie
  • Odpowiedz