Wpis z mikrobloga

Ależ ja bym chciał żeby ktoś obił mordę tym oszustom podającym się z bank Pekao SA. Szczególnie, że do call center zatrudnili Ukraińców i denerwuje mnie to podwójnie, bo pogarszają pogląd na Ukraińców.

Dzwonią regularnie i wciskają kit, że ktoś próbował przelać pieniądze z mojego konta. Dzwonią z tej samej puli telefonów jak ci oszuści od "darmowej prezentacji" (wtedy sami Polacy) w hotelu na ul Bankowej w województwie Świętokrzyskim

Wcześniej ich targetem byli starzy ludzie, a teraz nastawienie jest na oszukiwanie imigrantów. Mi zostało wschodnie nazwisko, to łudzą się że się dam nabrać. Zaczynają rozmowę po rosyjsku

W wolnym czasie pójdę na policję, bo jak wysyłałem pismo do UODO to zamiast pomóc to domagali się podania danych wyłudzacza. Ciekawe skąd miałby je niby wziąć. Patologia XD. Jak coś numery z jakich do mnie dzwonili. Do was też mogą dzwonić:

+48 514 849 857
+48 726 252 268
+ 48 412031021
+48 799 353 193

==============================
#rosja #ukraina #aryoconcent #donbaswar #polska
  • 24
@Aryo: Do mnie tez dzis dzwonili
- czy to pan Iksiński?
- (slysze wschodni akcent myślę sobie „oho”) tak, slucham?
- panie Iksiński bo dzwonie do pana bo ktos w naszym banku PKO chcial wziac kredyt na 22 tysiecy
- taaaak?
- bedziemy musieli przejsc przez uwierzytelnienie panie Iksiński
- a wie pani do kogo pani dzwoni? Adres zamieszkania mój może pani podać, albo pesel?
Rozłączyła się :D
Z pekao s.a. jest taki problem, że jak serio robisz jakiś przelew przez operatora typu payu, lub tpay to poza tym, że autoryzujesz go przez apkę, to ich zajebiste zabezpieczenia wstrzymują taki przelew i musisz czekać właśnie na taki telefon z banku żeby potwierdzić dane i dopiero wtedy przechodzi. Raz czekałem godzinę, a raz jeden dzień ()
@Aryo dodaje od siebie:

+48 734 818 176

Udają callcenter operatorów, jakiego chcesz XD: wstęp o tym czy kończy ci się abonament. Google telefon już ich oznacza jako spam, warto blokować.