Wpis z mikrobloga

Ty No Mircy, czuje się oszukany. Kupowałem dzisiaj w Selgros musztardę kamis i taka informacja była przy cenie, dla mnie jasne: kupuje 3, to dostaje jedną gratis w punkcie obsługi.
Taki ch*j, chciałoby się rzec. Pani daje mi do wyboru kilka przypraw (takie w papierowym opakowaniu, po 20g chyba).

No #!$%@?, człowiek się uczył czytać, logika na studiach zdana niemal na 4 i pol, a tu widzę, ze jazda z klientem na drogocenny w wykonaniu sprzedawcy. Czytałem nalepkę 4 razy przy braniu z polki musztardy jakby co.

O co mi chodzi? O zasady i różnice 2 zł.

Jakby było napisane: „kup 3, a dostaniesz gratis”, to bym pewnie zadał sobie pytanie czy ten gratis to faktycznie musztarda.
Ale jest napisane jak byk: 3+1 gratis, w biedrze niemal identyczny napisz to zawsze odpowiednik „kup 4 w cenie 3”

A co mi tam, nawet znalazłem identyczny napis w promocji tego samego producenta i oznacza dokładnie to co sam zakładałem:

https://www.opiniodajnia.pl/biedronka-09-12-w-tym-tygodniu/kamis-3-1/#slide/1

Także, chyba faktycznie mikro Małysz może być kręcony w stronę Selgrosu
#oszukujo #selgros #kamis #promocje #promocja #pepper
Pobierz
źródło: comment_1658912193Go0RhgNtAcjUoYlJTMgraj.jpg
  • 8
Pytanko z innej beczki: można do Selgrossa wejść sobie od tak czy trzeba być przedsiębiorcą (jak w np. Makro)? Mam niedaleko, a nigdy nie byłem nawet


@tegie: Musisz sobie ściągnąć apkę selgrosa i się zarejestrować. Wygeneruje Ci kartę i możesz sobie wejść i kupować. Przed kupieniem trzeba zeskanować kartę. I ofc obowiązują Cię te ceny mniejszą czcionką, te z vatem.
@Cygan_Wojtus: Tak, 3+1 gratis oznacza, że 1 powinna być gratis. Natomiast tu w tekście jest napisane, że dostaniesz coś w punkcie obsługi klienta i nie sugerują, że to musztarda. W sumie nawet to jasne, bo czemu nie możesz sobie czwartej z półki wziąć, tylko musisz iść do BOKu? Zgadzam się, że nie na tym polega promocja 3+1, ale kto im zabroni sobie ją tak nazwać. Czasem w sklepach są promki typu