Wpis z mikrobloga

@mikaliq: na razie jest podejrzenie i nawet behawiorystka powiedziała, że mozemy mieć racje. Trzeba obserwować, dlatego chciałam pogadać z kimś kto miał doczynienia z tym problemem. Pies dużo śpi, nie cieszy sie, ma ciagle smutne oczka, nie chce sie bawić. Jest ze schroniska i myślałąm ze jego zachowanie jest tym spowodowane ale jesli ma wszystko zapewnione, ma dobra relacje z nami to powinien chociaz czasem pokazać swoją radość czymś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zelluss: a jest przebadany wzdłuż i wszerz? Bo to bym pierwsze sprawdziła. Krew w szerokim panelu, mocz i dobry fizjo żeby wymacał psa. Takie minimum. Nie słyszałam o podawaniu psu medykamentów na depresję. Wiem że się daję je psom ekstremalnie lękliwym i reaktywnym, które trochę nie leczą psa z tych przypadłości tylko ułatwiają mu funkcjonowanie.
A po za tam trochę możesz mieć zwyczajnie taki typ psa. Który jest mało ekspresywny i
@zelluss: @mikaliq: ja bym dodała jeszcze, ze po badaniu można podać "na próbę" leki pbólowe i sprawdzić czy zachowanie się nie zmieni.
A i dodałabym do badania koniecznie dentystę, może coś w paszczy?

Można też spróbować olejków (zoofarmakognozja).