Wpis z mikrobloga

Moglibyście polecić jakiś kabel do iPada 10.2 żeby miał ok 2m długości i z jednej strony końcówkę USB A. Kupiłem Baseus ale ładuje 5 razy wolniej niż oryginał, który był z iPadem. Czy jest szansa aby zamiennik działał podobnie jak oryginał i nie kosztował milion monet?
Używam głównie tel z androidem i tu nie ma problemu bo zamienniki działają bardzo dobrze. #ipad #apple #ios #pytanie #telefony
  • 11
  • Odpowiedz
@strus77: kup oryginalny 2m z USB A, też mam iPada 10.2 i u mnie szybkość ładowania to kwestia kostki, a nie kabla. jeśli zależy ci na czymś tańszym niż oryginał to szukaj kabla z certyfikatem MFi, Baseus chyba go nie ma o ile się nie mylę. tu masz jakiś pierwszy lepszy przykład https://pancernik.eu/kabel-usb/kabel-lightning/belkin-boost-charge-braided-usb-a-to-lightning-cable-2m-czarny?cd=17593697947&ad=&kd=&gclid=Cj0KCQjwxIOXBhCrARIsAL1QFCZTAWAgPNsfBDt0Ni9p1mSvSz7hLhmg_h5T6SR3MK8ZXCKJlXZBbzkaAnkcEALw_wcB ale jak coś to nie miałam z nim do czynienia, bo już tyle razy się przejechałam na
  • Odpowiedz
@strus77: Kupiłem 2 i 3 m w jakiejś sieciówce typu Kik, Pepco czy Action. Działa bardzo dobrze, w zasadzie bez żadnej różnicy w stosunku do applowego. Kostkę mam oryginalną.

Koszt 15-20 zł w zależności od długości
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tegie No właśnie się zastanawiam czy to nie wina kostki bo mam oryginalną z wejściem usb-c a chciałem dokupić kabel z usb-a żeby mieć możliwość podłączenia do każdej ładowarki. Sam już nie wiem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tegie Na oryginalnej kostce i kablu ładował szybko. Na kostce Xiaomi 33W lub Samsungowej 25W i kablu Baseus ładował 5 razy wolniej.
  • Odpowiedz
@strus77: A jaki prąd ładowania jest? W Amperach powinien być podany.

Btw. Kupiłem do biurka jakiś czas temu listwy zasilające z portami USB. Ładują jak wściekłe. Przy biurku nie używam już kostek, jedynie poza domem
  • Odpowiedz