Wpis z mikrobloga

Skończyłam odmalowywanie stołu oraz krzeseł. Stary komplet Ikea Jokkmokk, biała farba i kącik jadalniany zyskał nowy wygląd ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trochę naszukałam się odpowiedniej farby, więc jeśli ktoś potrzebuje dobrze kryjącej, zupełnie matowej i ekologicznej farby do takiej roboty, to polecam Tikkurila Everal Aqua Mat 10.
#diy #majsterkowanie #handmade #meble #drewno #polskiedomy
ciemnienie - Skończyłam odmalowywanie stołu oraz krzeseł. Stary komplet Ikea Jokkmokk...

źródło: comment_1658901175Ll3prxFMhfhjqKm7CPvDVs.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@ciemnienie: bardzo fajnie wyszło, mam ten sam zestaw u siebie i podobne plany na przemalowanie, moi rodzice mają go chyba od ok 20 lat. Nie do zajechania są ʕʔ
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Super mistrzu. Ja zauważyłem u siebie po roku od kupna nowej szafki w łazience też pęknięcia na lakierze i czuje, że czeka mnie podobna robota albo nowa szafka (,)
Powiedz proszę, czym to najpierw oczyściłeś?
  • Odpowiedz
@vorio: szlifierka taśmowa i zdarcie do gołego drewna, papier z większą gradacja, potem mniejsza. Te meble były akurat pokryte dość ochydna lakierobejca i trzeba było się trochę narobić żeby to usunąć.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: człowiek robi takie rzeczy na co dzień bo mu baba każe, chociaż to bez sensu i nawet nie usłyszy miłego słowa, ale jak kobieta malnie farbą nogi od krzesła to już o tym wiedzą znajomi na fb, Instagram i redakcja kobieta.wp.pl. Sprawiedliwość, ehh...
  • Odpowiedz