Wpis z mikrobloga

@swinkapl:

Libek/Pedolibek to pejoratywne określenie osób o liberalnych poglądach gospodarczych, a którzy w w odniesieniu do spraw światopoglądowych prezentują bardziej lewicowe/wolnościowe podejście.
  • Odpowiedz
@vulfpeck: A ostatnio się ze mną jakiś kuc kłócił, że libek to libertarianin xD

Ale to jest zabawne, jak próbują naraz być partią wolnorynkowego turbokapitalizmu i narzekać na zgniły kapitalistyczny zachód, co zaraz upadnie xD
  • Odpowiedz
@vulfpeck: hejcenie libków jest kolportowane z lewicowych kółek w USA, gdzie faktycznie ma to sens, bo 'liberals' czyli fanowie Demokratów wspierają obrzydliwy system wyzysku w Ameryce.

Ale jaki jest sens robienia tego w Polsce? Xd
  • Odpowiedz
@vulfpeck: Zawsze mnie fascynowało, dlaczego polskie (podobno tak bardzo antykomunistyczne xd) prawaki są tak bezmyślnie zakochane w największych sukach tego świata - ̶Z̶w̶i̶ą̶z̶k̶u̶ ̶R̶a̶d̶z̶i̶e̶c̶k̶i̶m̶ Rosji; widocznie pełnia szczęścia i wolności kojarzy im się tylko z ruskim mirem, zamordyzmem, biedą i tępieniem gejów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vulfpeck: zawsze mnie fascynowało dlaczego kuce są zafascynowani największym gównem tego świata - Rosja, Chiny, Białorusią itp. Widocznie pełna szczęścia kojarzy im się z biedą, hiv i zamordyzmem.
  • Odpowiedz
@vulfpeck: > Libek/Pedolibek to pejoratywne określenie osób o liberalnych poglądach gospodarczych, a którzy w w odniesieniu do spraw światopoglądowych prezentują bardziej lewicowe/wolnościowe podejście.

Czyli są wolnościowi i w lewo i w prawo. Jak się jest wolnościowym wybiórczo to chyba ciężko się określać w ten sposób. Nie jestem rasistą, ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyli są wolnościowi i w lewo i w prawo. Jak się jest wolnościowym wybiórczo to chyba ciężko się określać w ten sposób. Nie jestem rasistą, ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Boxcutter: Jeszcze kilka przemyslen i uświadomisz sobie, że świat nie jest zero-jedynkowy jak na polibudzie Mati xD
Można być jednocześnie wolnościowcem i nie popierać np. kary śmierci, albo możliwości zastrzelenia kogokolwiek na naszym terenie, albo nie trzeba
  • Odpowiedz
@niochland: Sam sobie wymyśliłeś przykłady żeby je zaatakować Seba. Jak ktoś mówi o sobie że jest wolnościowcem bo chce obniżać podatki ale walczy z gejami, to taki sam oszust jak ktoś kto chce brać ślub z trzema osobami na raz i robić aborcje co tydzień ale chce żeby reszta mu to sfinansowała
  • Odpowiedz