Wpis z mikrobloga

ja też i to 4 raz. trzeba czytać co tu się pisze i będzie git. Rada sprzed tygodnia pomogła mi kupić węgiel gdzie przez 2 tygodnie nic nie mogłem zdobyć i już wiem dlaczego
@wscieklazielonka: czuję się prześladowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) to teraz czas na moje posty na wykopie i masz odpowiedź.

Zamawiasz do siebie? Nie ma sensu używać tej przeglądarki bo ona nic nie wnosi sensownego. Oparta o chrome jak 90% wszystkich przeglądarek
@Stensin: Tak na szybko przejrzałem, ale nic czego nie wiedziałem tam nie było. Chyba że coś przeoczyłem.
jakiś typek w odpowiedzi napisał "najprościej developer tools w dowolnej przegladarce > network i prawym myszy na zapytanie dodaj do koszyka/zamowienia i tam jest opcja reply xhr, ponów czy coś takiego " ale w zasadzie to nie wiem, o co chodzi. tzn, wiem jak korzystać z dev tools, ale nie rozumiem kontekstu tego.
No
@wscieklazielonka: póki co jest zasada, jedno konto, jedno urządzenie, jedna zakładka, jedno ip. używając incognition sama się zablokujesz. leć po obecnej przeglądarce. w czwartek mi się udało od zera. od strony głównej po zamówienie.

co do reply xhr to nawet nie wiem gdzie to w devtoolsach jest. cache idzie włączyć w devtoolach
@Stensin: z tym xhr to chyba rozkminiłem, że chodzi o odświeżanie bez utraty formularza, czy czegoś. Ale jeszcze w to nie wnikałem. A co do jednej karty - na jednej karcie nigdy mi się nawet nie udało wejść do koszyka ;p. A na 15tu kartach kupiłem workowany karlik 2 tygodnie temu. I żadnych banów nie było. Tzn, na brave, bo na firefox to tak się nie da.
jak to w devtools?