Wpis z mikrobloga

Mirki, bierze ktos #pregabalina albo gapanetin na stale leki spoleczne i bol plecow i moze powiedziec cos wiecej o skutecznosci tego, skutkach ubocznych i w ogole? Mam #adhd i #gad zdiagnozowane i leki spoleczne i odbija sie to na mojej efektywnosci w pracy i sposobie w jakim sie komunikuje. Myslalem zeby wrocic na #xanax #alprazolam ale wiem ze to nie jest dlugoterminowa pomoc i nie chce ryzykowac pogorszenia objawow po odstawieniu, wiec pomyslalem wlasnie o pregabalinie. Nie wiem czy warto nekac lekarza o to.

  • 11
@nafukanyXD: U mnie pobudzająco działa tak, ze ja na ogół jestem osoba która nie rwie się do robienia czegos oprócz leżenia a jak mam posprzątać to musze się do tego przygotowywać z 30 minut a na pregabie jestem w stanie to zrobić od razu No tak po prostu wszystkiego mi się „chce”. Rano mam większa motywacje do pójścia do pracy zwłaszcza jak dopije kawę do tego. To nie iest tak ze
@itsuuzumaki: To brzmi jak cos czego potrzebuje. Obecnie biore metylofenidat i mam problem taki ze wzmaga stany lekowe zwlaszcza jesli chodzi o leki spoleczne, do tego nie moge robic kilku rzeczy na raz tylko musze sie obowiazkowo skupic na jednej rzeczy na raz. Podpytam lekarza i moze sie uda zalatwic pregabaline w takim razie.