Wpis z mikrobloga

Według Fabrizio Romano Timo Werner na wylocie (może wypożyczeniu) z Chelsea. Szkoda, bo po mimo jego nieskuteczności, to za jego waleczność 100x bardziej wolałem go oglądać niż jakiegoś Lukaku, Ziyecha czy innego Pulisica.
Miewał fajne mecze jak choćby z Zenitem, Southampton czy Realem - szkoda, że nigdy nie utrzymał na dłużej poziomu z tych meczy.

Stawiam, że w jakimś #juventus się odbuduje i zagwarantuje im z 20+ bramek i trochę asyst w sezonie. Nam za to przyjdzie oglądać kapitana Amerykę, wanna be hazard dryblującego w szerz boiska i czekającego, aż go ktoś sfauluje 40m od bramki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#chelsea #premierleague #mecz #transfery
ZagubionyPodroznik - Według Fabrizio Romano Timo Werner na wylocie (może wypożyczeniu...

źródło: comment_1658818771r1Q6LrsBxnQ2qzXaUQpddp.jpg

Pobierz
  • 14
@Ostrzewtlumie: @Kristof7: Czy ja wiem. W ostatnich dwóch sezonach najlepiej radziliśmy sobie wystawiając z przodu trio Mount-Werner-Havertz (tak głównie graliśmy najlepsze mecze w LM, która wygraliśmy).
Pomijając jakość naszych zawodników to dla mnie problemem jest ciągła rotacja, tutaj gracze nie mają jak się zgrać ze sobą. Tuchel w poprzednim sezonie rotował składem bardziej niż Guardiola. Praktycznie co mecz mieliśmy inne trio ofensywne, a dla porównania taki LFC od paru sezonów
@Ostrzewtlumie: Ja ich nie porównuje pod względem jakości. Porównuje rotacje robione przez Kloppa i Tuchela.
U Kloppa w 80-90% meczy wychodziło to samo ofensywne trio. U Tuchela praktycznie co mecz inne.
A potem jest płacz, że w ofensywie gramy bez pomysłu, ale co w tym dziwnego skoro co mecz grają tam inni zawodnicy ¯\_(ツ)_/¯
Porównuje rotacje robione przez Kloppa i Tuchela


@ZagubionyPodroznik: I to nie ma sensu, Klopp miał trio prawdopodobnie najlepsze w tym czasie w Europie i nikogo z ławki żeby nim rotować. Tuchel natomiast ma biedę i pojedyncze przebłyski poszczególnych graczy. Ziyech za słaby na ten poziom podobnie jak Werner, Pulisic i CHO szklane zdrowie. Tylko Havertz z tej ekipy widać, że notował powolny progres. Imo tutaj trzeba kogoś jeszcze ściągnąć na prawą
@Kristof7: Nie do końca.. to trio stało się najlepsze pod ręką Kloppa, ale przychodząc do LFC, żaden z nich nie miał statusu jakiejś gwiazdy, super piłkarza. Może trochę poza Salahem, który robił szum w serie A.
Patrząc czysto na statystki jakie mieli Firmino, Salah, Mane przed dołączeniem do LFC, a jakie mieli Werner, Havertz, Ziyech przed dołączeniem do CFC to nie powiedziałbym, że Ci pierwsi byli graczami lepszymi, może nawet wręcz
Nie do końca.. to trio stało się najlepsze pod ręką Kloppa, ale przychodząc do LFC, żaden z nich nie miał statusu jakiejś gwiazdy, super piłkarza. Może trochę poza Salahem, który robił szum w serie A.

Patrząc czysto na statystki jakie mieli Firmino, Salah, Mane przed dołączeniem do LFC, a jakie mieli Werner, Havertz, Ziyech przed dołączeniem do CFC to nie powiedziałbym, że Ci pierwsi byli graczami lepszymi, może nawet wręcz odwrotnie.

Różnica
@Kristof7: W sumie zastanawia mnie kto będzie grał w tym ataku. Bukaku odszedł, Timo możliwe ze pójdzie, Broja pójdzie? CHO to pryngiel. Pulisic okropnie nierówny i jak pisałeś szklany. Sterling, Mount i Havertz cały sezon sami? Jakoś tak ubogi i krótki skład się robi.
@Dudek89: Do WHU idzie Scamacca i podobno odpuszczają Broje a niby TT chce go zostawić. Ja dalej widzę dziurę po prawej stronie, miał być Raphinha ale wiadomo jak to wyszło...
@Kristof7: Jak już i tak jest taki bałagan to bym brał CR7, a co ;D. Na prawe skrzydło widziałbym Chiese ale tam ciagle długa kontuzja chyba. SaintMaxime to jeździec bez głowy. Nie mam pojęcia kogo będą szukać.
@Kristof7: @ZagubionyPodroznik: on obskoczy skrzydła czy to 9? Bo jak to drugie to droga opcja na rezerwowego. Pod Allegrim i przy Vlahoviciu nie ma szans na 20 goli. Bardziej jakieś 10-15. Ja bym raczej wolał Morate, bo to sprawdzona opcja, a i w ważnych meczach walczak z niego niesamowity
@realbs: Werner? I skrzydło i 9 obskoczy na luzaku. I Morate i Wernera akurat widziałem w CFC, obaj dziwnym trafem mieli problem ze skutecznością. Dochodzili do wielu sytuacji a partolili je niemiłosiernie, Werner to chyba całkiem jakieś rekordy bił w oklepywaniu aluminium. Szczerze? Spodziewałbym się, że będzie gwiazdą ligi.