Wpis z mikrobloga

@Tasde, podpowiesz czy warto kupować to nowe F1 22 - miotam się od kilku dni, oglądam jakieś GEJM PLEJE - ostatnia część w jaką grałem to 2018 i mam całkiem fajne wspomnienia - będę grał na padzie, celuję w minimalną ilość asyst (pewnie ABS i trakcja na średnim i tyle) - wzięło mnie właśnie ostatnio mocno na pojeżdżenie - dawaj jakąś konstruktywną opinię :)

#f1 #gry #ps5 #pcmasterrace #xbox
  • 11
@M4ci3jS: Mnie się podoba, jazda jest w tej części przyjemna ze względu na dużą przyczepność pojazdów przy dużych prędkościach, więc coś co mnie irytowało w 2021 zniknęło i przejazd przez szybkie zakręty jest satysfakcjonujący.
Do tego boty są dużo przyjemniejsze, postępują niestandardowo, często popełniają błędy jak za szeroki wjazd w zakręt, przestrzelenie go, kolizje itd. Potrafią w końcu nas atakować w zakrętach i często opóźniają hamowanie czy nawet pojechać po bandzie
@Tasde: nie no, gdzieś mi kilka razy przeleciało jak piszesz o najnowszej części, widziałem chyba nawet na Steamie Twoją opinię (albo kogoś o BARDZO podobnym nicku) to spytałem i dostałem zajebistą i treściwą odpowiedź, która bardzo pomoże podjąć decyzję :)
@M4ci3jS: Jako gracz używający pada mogę mocno polecić, nawet osobom, które grały dużo w 21- bolid zachowuje się totalnie inaczej (przez pierwsze 5 minut nie byłem w stanie pokonać pierwszych 3 zakrętów w Baku bo te bolidy się zupełnie inaczej czuje). Mini zawody Pirelli urozmaicają weekend wyścigowy (mimo tego że te supercary prowadzi się jak mydelniczki). W trybie Mój zespół możesz włączyć sobie „Legendarnych” kierowców, których możesz w późniejszym czasie sobie