Wpis z mikrobloga

Trafiłem na jakąś muzę dla Oskarstwa na yt i ehhh taki to pożyje. Chciałbym w wieku 40 lat być takim raperzyną wokół którego młode dupy kręcą młodymi dupami za sam fakt możliwości kręcenia młodymi dupami w jego teledysku wraz z innymi młodymi dupami. Ja w wieku 40 lat to pewnie w grobie się będę kręcił, a nie oglądał jak jakaś młoda dupa kręci mi młodą dupą przed nosem ehhh
RobieZdrowaZupke - Trafiłem na jakąś muzę dla Oskarstwa na yt i ehhh taki to pożyje. ...
  • 153
  • Odpowiedz
  • 1
@Anthrax91
No już słuchać raprujacego sebixa o trudach ucieczki przed policja xd dobry przekaz ziomek.
A tak całkiem Serio to
Tuturur
Mam #!$%@? na całą muzyka, nie tylko rap xd
  • Odpowiedz
@Heroina340: czyli od 20 lat nie zmieniło się nic. Komercyjny rap jak kiedyś tede i ascetoholix tak dziś kizo, leosia czy żabson to dupy w teledyskach i nawijka o imprezach. Dobry rap tak jak i dawniej nie jest znany w szerokiej świadomości.
  • Odpowiedz
  • 2
wokół którego młode dupy kręcą młodymi dupami za sam fakt możliwości kręcenia młodymi dupami w jego teledysku wraz z innymi młodymi dupami.


@RobieZdrowaZupke xD

nikt za darmo w takim śmieciowym teledysku u nikomu znanemu raperzynie nie występuje
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: według mnie taka że tede tworzył pod sprzedaż, a peja miał sprzedaż bo ludzie go słuchali. Trochę jak różnica między Republiką a Lady Pank. Jeden zespół powstał i odniósł popularność na fali muzy którą robił a drugi był wytworem mającym odciągać młodzież od antysystemowej muzyki z jarocina.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@wiatrodewsi: mniej niz 15 lat lub 100iq
Ale uwazaj bo zara sie zoomerzy zesrajo ze teraz tak rap wyglada i idz se sluchac paktofoniki dziadku xD
@Gamling: kocham ten argument, ale i jeszcze te #!$%@?, że współcześni raperzy mają lepszą technikę. W porównaniu z takim Włodim z Molesty, to może i tak, ale z innymi MC śmiem wątpić. W czym objawia się ta świetna technika tych wszystkich kasztanów jak Kizo,
  • Odpowiedz
@Heroina340: Wraz z każdym nowym pokoleniem muzyki będą pojawiać się utwory denne i "bez przekazu", zawsze tak było :) i zawsze ktoś na to marudził. Wspomnę tylko Nagły Atak Spawacza (pamięta jakiś utwór o 2 gejach) czy Liroy "ruchać mi się chce".

@RobieZdrowaZupke Bo ja wiem czy takie młode te dupki? Raczej 25-35 i niektóre mocno zrobione
  • Odpowiedz