Wpis z mikrobloga

Halinka śpisz? Bo ja nie mogę. Jakieś to wszystko takie nie wiem... Na górze ostatnie kółko Leclerca, na dole przedostatnie. Widać jak traci tył jeszcze na asfalcie (zaczyna kontrować) i to na linii wyścigowej. Ponad to widać, że na wcześniejszym okrążeniu też zahacza o linię/pobocze. Jeżeli Charles nie dał dupy z jakimś ustawieniem jak lulu rok temu w baku to nie kumam o co tu chodzi. Dodatkowo na tym ostatnim kółku dostał polecenie "switch position grey" co kolwiek to znaczy. @podobno_mialem_multikonta wiesz może?
#f1 #csif1
zgredinho - Halinka śpisz? Bo ja nie mogę. Jakieś to wszystko takie nie wiem... Na gó...
  • 8
@kociolov: może, ale Sainz zrobił na mediumach 24 okrążenia podczas drugiego stintu, co prawda auto było nieco lżejsze, ale to mimo wszystko 9 okrążeń więcej, Gasly zaś zrobił 35 okrążeń na mediumach (od 15 do końca)
@zgredinho: Ferrari w tamtym zakręcie było dominujące kompletnie, urywali najwięcej czasu i to zgubiło Leclerca, który ma jeszcze dużo do nauczenia się. Oni byli tam na limicie a Oskarek poczuł się tak pewnie, że nie biorąc pod uwagę zużycia opon pojechał tam na 101%, wjeżdżając z większą prędkością w zakręt i wcześniej przyspieszając. Myślał, że maszyna wydoli, zerwał przyczepność a przy tej prędkości to już jest pasażerem i jak dla mnie