Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miurcy, bo oszaleje. Co to może być za stukanie regularne?xD niezależnie od przełożenia, zwiększając prędkość zwiększa się również częstotliwość. Występuje tylko pod pod obciążeniem, tak stojąc w miejscu nic nie słychać.
Dochodzi z przedniej przerzutki/korby/huiwieczego.
Łańcuch nie ociera o sanki, korby #!$%@? tak że jak będę musiał odkręcić to będę na siebie przeklinać.
http://sndup.net/hbpp

#rower
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hugenot111: u mnie było podobnie gdy plastikowy kołnierz w suporcie był ułamany. Niektóre oktalinki z jednej strony mają metalowy gwint, a z drugiej nakręca się kołnierz z plastiku, nie wiem co za dzban to wymyślił xd
@Hugenot111: suport, piasek... acz ja raz miałem tak samo jak wyjąłem rower pierwszy raz po sezonie i od razu ruszyłem w trasę bez przeglądu. okazało się że były po prostu luzy na korbie i pedałach. i dokładnie tak samo jak u Ciebie, na stojaku kręciłem i nic. stukało tylko podczas jazdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@berti: No piasek, jakieś drobinki, są bardzo możliwe bo jeżdżę tylko po lasach w zasadzie więc przyjdzie mi zadbać o suport pierwszy raz w swojej krótkiej karierze rowerzysty :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nibiru: Mamy zwycięzcę, a przynajmniej póki co xD
Odkręciłem pedały, przesmarowalem je i #!$%@? jeszcze mocniej xD
Muszę kupić jakiś długi klucz albo przedłużkę żeby następnym razem je odkręcić xD