Wpis z mikrobloga

Pomyślcie jak zajebisty byłby ten dodatek gdyby rampy nie posiadały band i każdy zakręt wiązałby się z ryzykiem wypadnięcia z trasy w otchłań bezdenną kończąć tym samym wyścig. To by były prawdziwe emocje!

A tak to nuda. Jedziesz i się obijasz o bandy nawet hamować nie ma po co.

#forzahorizon5 #forzahorizon #gry
Larsberg - Pomyślcie jak zajebisty byłby ten dodatek gdyby rampy nie posiadały band i...

źródło: comment_1658769133rDFSJZcfUD8ZEUurzvxitP.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdyby rampy nie posiadały band i każdy zakręt wiązałby się z ryzykiem wypadnięcia z trasy w otchłań


@Larsberg: wtedy byłoby to zbyt trudne dla dzieci znających tylko wciskanie RT do oporu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Larsberg: bandy powinny być opcjonalne jak na kręgielni ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to fajnie jakby była opcja, żeby je wyłączyć, chociaż podczas normalnej gry nie miałoby to sensu, bo na pierwszym zakręcie spychałoby się wszystkie boty i nawet na najwyższym poziomie trudności byłoby po robocie.
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi: Spychanie driveatarów w przepaść to byłaby b-----a zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wbrew pozorom nie byłoby to łatwe bo samochody botów mocno trzymają się drogi. Mnie wkurzały bandy w wyścigach nawet na podstawowej mapie Meksyku więc dużo lepiej mi się jeździło na trasach które tworzyłem sam bo można było wypaść w krzaki na zakręcie a jak jest ryzyko to i jest zabawa ( ͡
  • Odpowiedz