Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@debil2115: to jest jakaś własna konstrukcja audi, komponenty w środku od ZF ale to nie to samo co w BMW. 8hp a to gówno co ja mam w tym aucie to niebo a ziemia.
  • Odpowiedz
@bruhh: jeździlem tez grand cherokee który ma 3.0 cdi z merca i własnie tez niby 8hp nie wiem dlaczego ale to nie ma nawet podjazdu do audi q7 z zfem 8 biegowym, o wiele lepiej chodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@debil2115: ale audi nie ma rasowego ZF, to jest tylko na bazie i dużo jest innych elementów. Cherokee ma 8hp70 czyli skrzynie do suvow i terenówek, zamulona jest specjalnie żeby był komfort
  • Odpowiedz
@bruhh: soft skrzyni w Audi jest po prostu słaby, na szczęście od jakiegoś czasu można już to poprawić u tunera (kiedyś soft ZF był do flashowania tylko w BMW)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@komoornik: soft to jedno ale cała skrzynia pracuje też zupełnie inaczej. Ciśnienie na zaworach jest o wiele mniejsze, mniej oleju całościowo w środku, co przekłada się też na chłodzenie. Wszystko, żeby zaoszczędzić kasę na produkcji. Skrzynia po dwóch launchach krzyczy że jej gorąco i tyle. 5er robiłem kilkanaście prób pod rząd i dopiero wtedy miała 100 stopni. 8hp to inna liga, to gówno podobne co mam teraz w audi jest na
  • Odpowiedz