Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jarzyn88: spokojnie i te ceny się dostosują. Przed nami wzrost bezrobocia i recesja. Poza tym pamiętaj, że to średnia cen marzycieli. A mając mieszkanie na Otodom lub Olx to wyjątkowo nie pokrywa to ratki.
@printf: tak samo nie wiemy czy wynajma za ta cene itd
tak samo nie wiemy jak pastibox wkleja statystyki ogloszen z olx ile tam jest duplikatow, duzo nie wiemy a to traktuje jako ciekawostke, chociaz w komentarzach do tweeta widac ze byly ogloszenia za 1600 a sa za 2000 (wzrost duzo wiekszy niz srednia
@printf: nie wiem o jaki świat ci chodzi, ale bądź świadom, że są duplikaty ogłoszeń na olx z działu nieruchomości, bo są wystawiane przez prywatnych a później jeszcze przez agencje nieruchomości. czasem więcej niż jedna, gdy nie ma na wyłączność. nie jest to jakieś popularne ale zdarza się, ze są duplikaty. wiec stad moje zdanie, że pobiera pastibox bezpośrednio z olx ale nie wiemy ile jest tam duplikatów. zrozumiał?
@jarzyn88: typie czy napisałem ze tak nie jest? Pisałeś ze nie ma metodyki zbierania ilości ogłoszeń przez olxdata otóż jest, wiec najpierw się przypierdzielasz a teraz starasz wybrnąć z twarzą. Myślisz ze nikt poza tobą nie jest świadom tego ze dane są obarczone takimi problemami? Nie, nie odkryłeś ameryki. I proszę nie wołaj więcej bo dyskusja jest jałowa i zbędna
@printf: w którym miejscu napisałem ze nie ma?
tak -w tym
samo-w tym
nie-w tym
wiemy-w tym
jak-w tym
pastibox-w tym
wkleja-w tym
statystyk-w tym
i ogloszen-w tym
z olx-w tym
ile-w tym
tam-w tym
jest-w tym
duplikatow-w tym

a no chyba, że jak wyrwiemy z kontekstu pół zdania to wtedy jest ze nie wiem bo wtedy można znaleźć cos takiego
nie wiemy jak pastibox wkleja statystyki ogloszen z olx
dlatego
@jarzyn88: typie ale ty czytaj mnie nie swoje wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż mi gdzie JA napisałem ze dane nie są obarczone duplikatami. Cytujesz siebie i cholera wie po co i co to ma udowodnić xD Sugerujesz ze on te dane filtruje co jest bzdura i to ci wytykam. Bierze dane raw ale ty jesteś super inteligent i myślisz ze tylko ty na to wpadłeś ze
@printf: typie ciagle pieje do twojej pierwszej wiadomosci z obrazkiem gdzie #!$%@? zdanie i zarzucales mi ze nie wiem jak sa pobieranie dane. i znow gdzie sugeruje ze sa filtrowane te dane? w ktorym momencie?
@jarzyn88:

tak samo nie wiemy jak pastibox wkleja statystyki ogloszen z olx ile tam jest duplikatow, duzo nie wiemy a to traktuje jako ciekawostke,


sugerujesz ze on tam robi jakieś czary na liczbach xD i w mojej pierwszej wiadomości z obrazkiem jak wół napisałem to co powyżej weź ty się typie ogarnij. Dokładnie wiemy jak robi to pasti. Bierze dane raw czyi jak napisałem w 1 wiadomości cytuje po raz kolejny
@printf: u made my day :D
sugeruje, że nie wiemy czy wynajmą za ta cenę co wrzuca ogłoszenie, sugeruje ze nie wiem ile jest duplikatów sprzedaży ogłoszenia, sugeruje ze nie wiem ile z tych ogłoszeń wystawionych to rzeczywiście chęć sprzedaży (polecam ostatni wykop jak ktoś chciał kupić dom we Wrocławiu), sugeruje tez ze nie wiem ile średnio ogłoszenie wisi w serwisie, sugeruje tez ze nie wiem za dużo na postawie kilku