Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema wszystkim
Musiałem komuś to napisać a mam Was
Biorę rozwód który w sumie nie jest bardzo bolesny bo o ile mi wiadomo nie ma w tle zdrady. Rozstajemy się kulturalnie i z klasą.
Męczy mnie jednak coś innego. Od 11lat każda moja decyzja była robiona pod moją żonę. Wybór pracy, plan dnia, gdzie jedziemy na wakacje. Nie chcę mówić że byłem pantoflem, po prostu zawsze myślałem o drugiej połówce i teraz nie wiem jak się odnajdę żyjąc dla siebie i samemu.
W sumie dziwne uczucie, jakbym zaczynał od nowa.
Pocieszcie i poradzicie jak się odnaleźć bo jakaś taka pustka.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ddc24dce0173587f2533d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 44
  • Odpowiedz
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś uzależniony od tego, że ktoś inny podejmie za Ciebie decyzje. Normalnie po zerwaniu z taką osobą powinieneś czuć ulgę. Przydałby się jakiś terapeuta/psycholog
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tragedia co te wykopki pierdzielą. Ziomuś, wiem o czym mówisz. Może żona nie dyktowała mi co mam robić ale jednak w dwójkę jakoś tak raźniej. Często nie trzeba się zastanawiać co by tu robić bo ta druga połowa ma dużo więcej ciekawych pomysłów.
Pamiętam że po rozwodzie (mimo że z mojej inicjatywy) miałem niezłego doła i zawias umysłowy. Z dnia na dzień wracasz do domu a tam nikogo nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kup drozszy rower niz myslisz ze masz budzet. Zacznij biegac, zapisz sie na silke,basen. Exktra czas wykorzystaj na regenracje. Skup sie na rozwoju fizycznym, odzyskasz spokoj ducha. Reszta sama sie ulozy. Jedz gdzie zawsze sam chciales jechac. Moze odwiedz miejsca z przed zwiazku z ktorymi masz dobre wspomnienia.
  • Odpowiedz
Niektórzy widzę nie widza różnicy między wspólnym ustalaniem czegoś, a ustawianiu wszystkiego pod kogoś. Gdzie op przyznał, ze każda deccyzja była podejmowana POD widzimisie zony, a nie chociażby dyskutowana
  • Odpowiedz