Wpis z mikrobloga

@Bocianowskie:

Witam serdecznie drogich Wykopkowych! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem że bardzo mało się tu udzielam, ale jak już to konkretnie. Od jakiegoś czasu spełniam swoje małe marzenie jakim jest produkcja muzyki w domu.

Generalnie robię to z pełni bezplatnych i royality free komponentów dostępnych w różnych czeluściach internetu.
Jako że w 99,9 mój gust muzyczny opiera się na tzw Space Uplifting Trance (Uwaga : słowo space jest tu tylko określeniem) od dłuższego czasu kręcę się w tematach kosmicznych tylko że w muzyce Ambient.

Chce wam coś pokazać a wy powiedzcie mi, jakie jest wasze zdanie. Każdy komentarz nawet ten nie przychylny czegoś uczy.

W załączonym linku z mojego konta na Soundcloud znajduje się króciutka trylogia o najjaśniejszych gwiazdach naszego uniwersum, taki temat osobie obrałem. Utwory a w zasadzie krótkie kompozycje są dosyć ciekawe i zastanawiam się jak w późniejszym czasie je przedłużyć/udoskonalić. Czy może lepiej zostawić je tak jak są?

Proszę was o opinie i z góry dziękuję za poświęcony mi czas.

https://soundcloud.app.goo.gl/LiUcH

#ambient #muzyka #produkcjamuzyki #space
#tworczoscwlasna #sztuka #proszeopomoc #edycjamuzyki #proszeoopinie #music
  • 4
zastanawiam się jak w późniejszym czasie je przedłużyć/udoskonalić. Czy może lepiej zostawić je tak jak są?


@Bocianowskie: Gain staging i limiting do podszkolenia, poziomy głośności w pewnych momentach są na tyle nierówne, że drażnią słuch, zwłaszcza w wyższych częstotliwościach.

A co do strony artystycznej, na youtube leży kilkanaście tutoriali do tworzenia stylu #berlinschool, który stoi dosyć blisko ambientu.