Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szukam alternatywy dla #vuse jako #epapieros #epapierosy.
Samo rozwiązanie jest super, ale mała bateria i brak usb c jest problematyczny. Może jest coś innego?

Szukam sprzętu, ktory:
Jest wygodny - brak czyszczenia, grzałek
Jest w miarę elegancki, nie wygląda jak dildo, nie jest olbrzymi oraz nie świeci we wszystkie kolory tęczy
Ma ładowanie usb c i większą baterie niż vuse.

W vuse bardzo podoba mi się jego wygoda. Wyciągasz, wkładasz i po robocie. Problem jest taki, że orzy moim paleniu muszę go już ładować o 11 i doładowywać kilka razy w ciągu dnia.

Może istnieją jakieś kartridże do epapierosow, które wystarczają na parę dni? Ewentualnie kupię sobie jeszcze ze 2-3 vuse...
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CabalEnjoyer: właśnie przeglądałem te ursy. Powiedz mi proszę, na ile wystarczy grzałka w kardridzu? 2-3 dni biorąc pod uwagę, że paliłem 2 paczki glo/heetsow dziennie da rade? Z vuse trudno mi powiedzieć, ale te ich dwa wkłady dziennie mi spokojnie schodzą, ale pale też glo, bo zostało mi kilka paczek neo.
@pcmasterrace: Z ursą jest taka różnica że liquid sobie normalnie nalewasz do pojemniczka, więc jak kupisz sobię ursę to w sklepie od biedy dostaniesz 10ml butelki liquidu i wystarczy ci na 5 zalań do pełna (a więc zakładając użycie 1:1 z vuse to będą 2-3dni z jednej butelki 10ml która kosztuje ok 16pln).
Co do żywotniości pojemniczka z grzałką, to tutaj jeżeli nie zalewamy zbyt słodkiego gówna / kwaśnych liquidów to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CabalEnjoyer: miesiąc? Myślałem, że maks tydzień, jutro jadę na zakupy. Dzięki. Zalewanie to żaden problem, jak wcześniej miałem kilka epapierosow, to najbardziej irytowały mnie grzałki. Sam je kręciłem, liquidy zresztą też sam robiłem, ale jeste już zbyt leniwy na to.
@RoundStic: ja na co dzień używam Geekvape S100, a tego Wenaxa gdy w danej sytuacji rozmiar S100 przeszkadza. Sprawuje się dobrze, jest lekki, zgrabny, nic nie cieknie.
Liquidy robie sam, glikol i gliceryne z jakiegoś shopee czy allegro, niko z Hiliq.com, aromaty z Molinberry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RoundStic: po tych 4 tygodniach geekvape oceniam bardzo dobrze. Nie mam przecieków, kartridż starcza mi na ponad tydzień, ale ja bardzo dużo palę.
Liquidy kupuje gotowe z edymu 18mg, nie chce mi się mieszać.
Bateria mi spokojnie wystarcza, podladowuje ja w trakcie dnia, ale nie mam takiej sytuacji, że o 12 już się kończy. Z mojej perspektywy udany zakup.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RoundStic: nie liczyłem, kasa nie jest argumentem. Wydaje mi się, że jest i tak taniej, że 2 paczki do GLO dziennie, więc jestem zadowolony.
Kluczowa dla mnie jest bateria i komfort użytkowania i te są super.