Wpis z mikrobloga

#wakacje #podroze #polska #turystyka #spa #pytanie #urlop #oswiadczenie #pomocy
Nie umiem podróżować, żaden ze mnie turysta. Zaplanowanie urlopu to dla mnie koszmar, podziwiam ludzi którzy kupują jakieś bilety na samolot za grosze i dzień później już zwiedzają jakieś miasto w innym państwie, ja tak za cholerę nie potrafię.
Lubię mieć wszystko zaplanowane, nie lubię "niespodzianek" w takich sytuacjach.
Mam wrażenie że mam podróżniczy autyzm xD jest mnóstwo biur podróży, jakieś wakacje nie wiem w Turcji, Chorwacji, Grecji ale w życiu na takich nie byłem więc nie wiem czy bym się nawet odnalazł a przecież jeszcze COVID, jeszcze to jeszcze tamto, #!$%@? mnie ( ͡ ͜ʖ ͡) jeszcze jak widzę te ceny w Polsce, to faktycznie wakacje w Chorwacji chyba wychodzą taniej.
Skończy się tak że pojadę z różową gdzieś na 2-3 dni, więc może macie do polecenia jakieś fajne #spa w okolicach #krakow albo powiedzmy do 100-150km? Bądź inne miejsce gdzie można się wybrać (chodzenie po górach odpada) do 200km od Krakowa? Nie mam pojęcia co robić, bardziej mnie to będzie stresować niż faktycznie wypocznę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Krs90 - #wakacje #podroze #polska #turystyka #spa #pytanie #urlop #oswiadczenie #pomo...

źródło: comment_1658659850pajJWIUjQm9dOqZsZPnRA5.jpg

Pobierz
  • 3
@Krs90: Jeżeli masz "diamentowe ręce" czy jak to tam zwą to polecam kupowanie wycieczek z itaki/ rainbow dzień/ dwa przed wylotem (oczywiscie jak masz zaklepany urlop). Jeżeli chcesz mniej intensywnie to all inclusive na jakieś małe wyspy typu Lanzarote lub inne kanaryjske, Majorka, Malta lub jakies greckie wyspy - tam jezdza wszedzie busiki i jak sie nawet jakims zgubisz to masz do przejscia max kilkanascie kilometrów - google maps nie potrzebuja