Wpis z mikrobloga

Czesc,
Mam pierwsze ps4 fat wersja cuh 1116a ktore ma z 7lat i raczej ani razu nie wymieniana byla pasta, termopady czy cos tam jeszcze- nie znam sie zbytnio.
Mam problem przy wiekszosci gierek, szczegolnie tych nowszych, wiekszych zwiazany z wydajnoscia. Nie sprawdzalem ile mam fps ale wydaje mi sie ze w rdr2 czy gta5 gdzies w centrum miasta to mam z 20fps. W efootball 2022 przy wiekszym zagęszczeniu w ogole tnie - z 15fpsow, odechciewa sie grać. Teraz wlaczylem gran turismo 7, nie ma tragedii, ale stale nie utrzymuje tych 30fps. Konsola nie warczy jakos bardzo, sporadycznie glosniej huczy.
Moze byc problem z tą pastą i np ogolnie upchanym kurzem wewnatrz czy raczej przy tej wersji konsoli tak ma byc i lepiej nie bedzie?

#ps4 #ps4pro #playstation #konsole #psplus #ps5
  • 4
@Wlodar93: tv mam dosc dobry, kupowany z poltora roku temu wlasnie m.in.pod kątem konsoli z niskim input lagiem. Wczesniej myslalem ze to moze byc kwesta starego telewizora ale okazuje sie ze nie
@Wlodar93: Przeczystrzenie może trochę pomóc, ale cudów bym się nie spodziewał. W RDR 2 i GTA 5 taki klatkarz to standard i ogólnie gry między generacyjne zaczynają mieć problem z wyciągnięciem tych 30 fpsów.