Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ashmedai: bez osłon, starałem pilnować się odstępów pomiędzy sadzonkami, żeby miały przewiew, ale może dalej za ciasno miały. Do tej pory profilaktycznie opryskiwany był tylko miedzian i od 2 tyg. wapno plus co jakiś czas nawóz do pomidorów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niewiemja: w zeszłym roku wróciłem z urlopu i mączniak, teraz wróciłem z urlopu i ta pleśń. Chyba trzeba zacząć się urlopować w zimę xD
@Niewiemja: Racja, ale skoro pożegnano, to może żegnajmy ;) Wiem, że często daje/dawał radę i tak wiem, teraz czepiam się, ale ostatnio, wyjątkowo kłębi mi się po głowie myśl, że przesadzamy ;)
@shopec: Ja mam raczki tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tez mam jeszcze mały zapas ridomilu i topsinu, przy moich opryskach to mi to jeszcze na dobrych kilka/kilkanaście sezonów starczy, przecież nie wurzuce, szkoda mi :D
@Niewiemja: Nie mam zamiaru negować, nie mniej u mnie w tym sezonie nawet miedzianu nie było ;) W okolicy pojawiła się ZZ, jutro planuję PROPIONIAN WAPNIA i trzymam kciuki, a jak nie, to odpuszczam sobie pomidora pod folią, grunt rośnie mi wyjątkowo zdrowo
@shopec: Miedzian u mnie służy głównie do leżenia w szafie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Juz w sumie wole użyć czegoś systemicznego z krotką karencją jak ridomil właśnie niż sie bawić miedzianem, za dużym panikarzem jestem żeby sie w nim babrać i go wdychać przy oprysku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miedzian ma sens tylko jak sie go używa regularnie po każdych opadach, inaczej nie