Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie mogę złożyć skargę na baby z urzędu pracy? Mam problem w pewnej sprawie. W skrócie: urzędniczki odrzucają mój wniosek na dofinansowanie kursu, który gwarantuje mi podjęcie zatrudnienia i uzupełni kwalifikacje zawodowe. Wniosek poparty jest zaświadczeniami, dyplomem, itd. Za każdym razem coś mnie strzela jak mam tam iść nawet do podpisu. Baby mnie obrażają, wyśmiewają. Naprawdę mam dość takiego traktowania. Gdzie mogę to zgłosić? Czują się bezkarne. Dodam jeszcze, że oferty które proponowały to fejki. Typu oferta wystawiona na stronie, kontaktuję się z pracodawcą w tym samym dniu, a on oznajmia mi, że praca jest nieaktualna. Słyszałem od lokalsów, że potrafią też wciskać oferty znajomym. Żal i rozpacz, jestem z małej mieściny, krucho u nas z pracą, w dodatku jestem niepełnosprawny. Chciałbym w końcu podjąć zatrudnienie, sam szukam na własną rękę. Kurs umożliwiłby mi podjęcie pracy, ale urzędniczki nie wysyłają mojego wniosku do starostwa. Mam dość, płakać mi się chce i nie mam siły, żeby żyć.
#urzadpracy #zalesie #prawo #pytaniedoeksperta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62daa91a60ff6e721859aa0f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: skargi najlepiej składać do osoby, która zarządza daną jednostką (np. dyrektor urzędu pracy) i równoległe do podmiotu nadrzędnego/kontrolnego. Najczęściej będzie to wójt/burmistrz/prezydent, choć różnie bywa. Mam osobiście na pieńku z kilkoma urzędami pracy i w wolnej chwili mogę spróbować Ci pomóc w Twojej sprawie. Oczywiście pro bono. Odezwij się na priv (tak, to poważna oferta, żaden trolling).