Wpis z mikrobloga

Ja myślę że nie pan tylko xiądz ma ból tylnej części ciała że do jego przedsoborowej krucjaty (czy tam sekty) nie dołączają młode ładne dziewczyny tylko właśnie 'słonice'. Swoją drogą czy ci którzy tam z nim idą nie widzą że z tą pielgrzymką jest coś nie tak? Dlaczego tak pokornie zbierają #!$%@? za jakieś wydumane przez miśka błahostki?
#wroniecka9
  • 12
@Alezzapewniam:

Swoją drogą czy ci którzy tam z nim idą nie widzą że z tą pielgrzymką jest coś nie tak? Dlaczego tak pokornie zbierają #!$%@? za jakieś wydumane przez miśka błahostki?


Ale to przecież nic nowego dla garstki wiernych. Tylko wcześniej mieli okazje wysłuchiwania przemyśleń Wielebnego na codziennych mszach i innych modłach, a teraz mają przyjemność mieć go na wyłączność 24/7 z krótką przerwą na nocny spoczynek. Widocznie to lubią. Na
@Alezzapewniam: @Dylanek666: Fakt, to nie jest próbka losowych ludzi. Nawet sporo ludzi, którzy jeszcze tam chodzili na początku uniwersum zrezygnowało, jak go wywalali z kościoła to miał w swoim otoczeniu z kilkadziesiąt osób - wiernych. Zostali "najwytrwalsi". I to całkiem na serio - pewnie średnia IQ jest w okolicy lekkiego upośledzenie klinicznego.

Podobnie pedofilia działa w kościele - jakby się brali za "losową" próbkę dzieci to by "leżeli i kwiczeli",
@wypok312: @Alezzapewniam: @kot-z-cheshire: chyba średnie kolega chciał napisać. Osobiście myślę, że żeby się na misia nabrać to trzeba być jeszcze bardziej tępym niż na garnki. Ale z drugiej strony, poza zdolnościami intelektualnymi i analitycznymi dochodzi jeszcze "kiedyś to było". To kolejny powód dlaczego tam nie ma młodych ludzi, czy to kobiet czy mężczyzn. Wszyscy tamci są na tyle starzy, ze pamiętają msze po łacinie. A psychika ludzka tak działa,