Wpis z mikrobloga

Po 3 tygodniach brania Zinnatu wyniki podobne. W IgG niby coś tam maleje, ale nieznacznie.

Natomiast zrobiłem sobie teraz również IgM. Wcześniej nie robiłem, bo na podstawowym teście wyszło, że nie mam. Otóż na Western Blot wyszło, że jest pozytyw.

Objawy nie ustępują. Jest może ciut lepiej z uczuciem zmęczenia, ale dlatego, że ruszyłem dupę i trochę ćwiczę.

Objawy:

- ciągle męty przed oczami,
- osłabienie ogólne,
- ciągły lekki katar,
- szybkie drętwienie kończyn,
- ogólny spadek siły,
- ciągle uczucie niewyspania,
- uczucie ciężkich nog

28 mam wizytę u zakaźnego, zobaczymy co powie.

#borelioza #choroby #zdrowie #kleszcze
SgtPepper1942 - Po 3 tygodniach brania Zinnatu wyniki podobne. W IgG niby coś tam mal...

źródło: comment_1658471780H5Q5eOxTxdjXGFz5dgQi0y.jpg

Pobierz
  • 9
@LewPodkarpacia ooo dokładnie tak mam. A rano to w ogóle czuję się, jakbym był po wylewie.

Brałeś inne antybiotyki i nic? Czytałem, że ogólnie te wyniki mogą świadczyć niekoniecznie tylko o boreliozie, ale też o innych chorobach.
@SgtPepper1942: to długa historia, ale w skrócie po ukąszeniu kleszcza pojawiły mi się objawy, dostalem doxy na 3 tygodnie, zero zmian. Potem dostałem zamur na miesiąc - zero zmian. Potem mi powiedzieli, że to nerwica i dostałem psychotropy - zero zmian. Potem zrobiłem badania na inne infekcje odkleszczowe i po ich wynikach (w desperacji) idę w ILADS, może jakkolwiek pomoże, a jak nie, to gorzej i tak nie będzie bo od
@SgtPepper1942: non stop ciężkie nogi, jakby mi ktoś je w ołów włożył, uczucie bycia pijanym i jakby oczy nie ogarniał szybko zmieniającego się obrazu, ból podeszw, pieczenie i irytacja oka + męty, nieustanny pisk w uchu i bóle stawów wędrujące. W sumie to tylko te dwa pierwsze sprawiają, że ciężko żyć, reszta to tam #!$%@?