Wpis z mikrobloga

#patologiazmiasta ##!$%@? #zalesie #wroclaw
Jak zaczac weekend na pelnym #!$%@??
Ano od odebrania domofonu od policji o 4 rano z prosba o zejscie na dol, bo "ktos panu z auta wycial katalizator"


I ciul... wyciete. Auto teraz trzeba bedzie na lawete i targac do jakiegos mechanika bo wyje tak, ze na ulice z tym nie wyjade. I cyk kasa w plecy...
A najgorsze, ze obudzil mnie w nocy dzwiek wlasnie jakiejs pily. Ale wystawilem glowe za okno, tam pod blokiem nikogo. Nic sie nie dzieje. No to wrocilem spac. A tu... ehhh...
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ugluck: szukaj kolegi co ma spawarkę, zobacz czy dasz radę odkręcić wydech. Najczęściej to 3 śruby przy silniku a reszta się trzyma na wieszakach. Kupujesz najtańsza strumienice na allegro za 50 spawasz w miejsce kata i przykrecasz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widmowy_dziobak: zrobią test spalin i wyjdzie że jest okej. No chyba że silnik przepala olej litrami a lambe każdy ci wykoduje i po problemie ale chcecie to kupujcie za 1.5k nowego kąta żeby znowu wycieli. Może.mi też powiecie że klap wirowych w rolnikach też nie można wywalać bo mi dowód zatrzymają bo będą do dupy spaliny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brakmaila: tak samo sonde wykodujesz, najczęściej na pomiarach wychodzi lepiej bez kata niż z katem no chyba że to nowe auto ale i tak kat jak ma już trochę lat to #!$%@? daje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ugluck: Jak będą montować zamiennik, to lepiej żeby wyglądało na robione, pospawane chociażby. Mi niestety ukradli za drugim razem zamiennik kata(ponieważ u mnie z jednej strony idzie odkręcić od kolektora wydechowego i ciężko dorobić to a złodziejowi łatwiej całość ukraść) i musiałem kupić zamiennik z kawałkiem wydechu. 1600zł z sondą i robocizną. Od tamtej pory musiałem sobie zorganizować garaż.