Wpis z mikrobloga

Departament Skarbu USA zapowiedział, że zezwoli na transakcje z Federacją Rosyjską dotyczące nawozów, żywności, nasion, leków i sprzętu medycznego.
Poinformowano również, że Stany Zjednoczone wycofały się z sankcji dawnej spółki zależnej Gazpromu, Gazprom Germany GmbH
A Poloki jak? Dalej węgiel sankcjonują? ()
#ukraina #rosja #wojna #polska
  • 16
@Colek: The following deletions have been made to OFAC's SDN List:
SUBSIDIARY BANK ALFA-BANK JSC (a.k.a. JSC SB ALFA BANK), Masanchy Street 57a, Almaty 050012, Kazakhstan; SWIFT/BIC ALFAKZKA; Website www.alfabank.kz; Organization Established Date 1994 [RUSSIA-EO14024] (Linked To: JOINT STOCK COMPANY ALFA-BANK).

JSC SB ALFA BANK (a.k.a. SUBSIDIARY BANK ALFA-BANK JSC), Masanchy Street 57a, Almaty 050012, Kazakhstan; SWIFT/BIC ALFAKZKA; Website www.alfabank.kz; Organization Established Date 1994 [RUSSIA-EO14024] (Linked To: JOINT STOCK COMPANY ALFA-BANK).
powinnismy jak najszybciej wprowadzic male elektrownie atomowe rozsiane po calym kraju tam gdzie najwieksze zapotrzebowanie.


@Wikary_paczelok: nie da się czegoś takiego zrobić szybko, #!$%@?ąc już od tego, że takiej technologi chyba nie ma. Niby coś tam podpisywali w tym roku z amerykanami, ale to będą małe reaktory dla przemysłu no i te reaktory chyba jeszcze nie istnieją, technologia ma być gotowa do końca dekady.
@Wyczopek: Z pewnością będzie bogatsza zwłaszcza z tym rządem, inflacją i brakiem węgla. Najbogatszy kraj w Europie, polscy miliarderzy i milionerzy z familioków to lubią. Chwała Wielkiej Bogatej Polsce. ʕʔ
@Wyczopek: Jak frustracja panie drogi. Jestem częścią wielkiego narodu który będzie zgodnie z przewidywaniami jakiego Wyczopka najbogatszą nacją na kontynencie. Jestem dumny i czekam z niecierpliwością aż spłynie na mnie to bogactwo.
@Wyczopek: Rosja upada vol 122 () a tymczasem wielka Polska nie ma czym palić we piecach. Wytrzymacie towarzysze wyczopki? wytrzymamy towarzyszu sekretarzu Maowiecki. To tylko dwa tygodnie ostatnia prosta do upadu rosji.
@Triptiz:

nie ma czym palić we piecach

Jak info bierzesz wyłącznie z RT, to faktycznie r0sja nigdy nie upadnie a Polacy głodują i uciekają na Białoruś po ziemniaki.
Zresztą to jest przepaść cywilizacyjna w rozumieniu tematu. kacapy takie jak ty napadają najbiedniejszy kraj w Europie i mordują bezbronne dzieci i kobiety i sądzisz że r0sja jest silna. Natomiast Ja patrzę na upodlenie społeczeństwa w którym szerzy się kłamstwo, chamstwo, prymitywizm zawiść