Wpis z mikrobloga

@korpoRator: no niech nie #!$%@?, ale poza pracą nie jest takim aroganckim bucem jak co najmniej połowa polityków, pewnie dlatego, że nie jest politykiem. Przed pisem było tak, że NBP był instytucją apolityczną, to że pis to upolitycznił jak wiele innych instytucji to nie ma znaczenia kto podejmie decyzje, bo i tak idzie z linią pisu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@korpoRator: no niech nie #!$%@?, ale poza pracą nie jest takim aroganckim bucem jak co najmniej połowa polityków, pewnie dlatego, że nie jest politykiem. Przed pisem było tak, że NBP był instytucją apolityczną, to że pis to upolitycznił jak wiele innych instytucji to nie ma znaczenia kto podejmie decyzje, bo i tak idzie z linią pisu.

@beerman: wiem, że tacy ludzie i tak mają #!$%@? na opinie o nich ale
  • Odpowiedz
mieszkasz jeszcze z rodzicami i nie pracujesz, prawda?


@tikoczento: nie, ale rodzice zadbali żebym nie musiał się zadłużać do 60 żeby kupić mieszkanie - może dlatego nie pałam do niego nienawiścią.
  • Odpowiedz
skoro tak to faktycznie luzik. No hard feelings. Niech #!$%@? nadal :)


@korpoRator: spokojnie, tam taki znaczek jest na końcu (:D)
@simonides: jak wiele różnych stanowisk pod pisowskim nierządem. Ostrzegałem przed wyborami 2015 ale ABOPEŁOOOOOO i ABOOŚMIORNICZKI zakrzyczały takich jak ja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@tikoczento:

mieszkasz jeszcze z rodzicami i nie pracujesz, prawda?

Może nie pracuje z pensją gołodupca i nie załadował się w kredyt pod korek mając 3000 brutto wypłaty?
  • Odpowiedz
@xGreatx: Ty naprawdę uważasz że to były jego decyzje? Gość jest profesorem musi mieć trochę pojęcia co jak działa. Partia go postawiła w takiej sytuacji i teraz musi świecić oczami. Po tej rozmowie na molo widać że to nie jest zły człowiek w głębi duszy
  • Odpowiedz
@xGreatx: Ty naprawdę uważasz że to były jego decyzje? Gość jest profesorem musi mieć trochę pojęcia co jak działa. Partia go postawiła w takiej sytuacji i teraz musi świecić oczami. Po tej rozmowie na molo widać że to nie jest zły człowiek w głębi duszy


@RolnikSamWdolinie: Czyli ziomek jest git bo ktoś wywarł na nim presję i podejmował decyzje za niego xDDD.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tellet: nie trzeba zarabiać mało czy brac kredytu żeby #!$%@? się na non stop rosnące ceny wszystkiego wokół a przez to pośrednio na częstsze kradzieże i rozboje z biedy
  • Odpowiedz