Wpis z mikrobloga

Dzień 384/388
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

TLG w tym roku mocno gra kartą o nazwie #nostalgia
Dzisiejszy zestaw wydany został z okazji 90 lecia istnienia firmy #lego i nawiązuje do zestawu 6054 z roku 1988 - tych setów to pewnie #gimbynieznajo

6054 był jednym z siedmiu Forestmen, a zestawy te były częścią theme Castle. W komentarzu fota jak wyglądało pudełko naszego 34 latka :) Widzicie podobieństwo między starym pudełkiem a nowym? :)

Lego Icons 40567
Liczba elementów 258
Zestaw z roku 2021
Cena katalogowa: ??? GWP dodawany do zamówień powyżej 720 pln (jeśli dobrze pamiętam kwotę. Na 100% okolice 720-750)

#chwalesie
damw - Dzień 384/388
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy:...

źródło: comment_1658397278qoLsYAh6bdiw12bIPm4io1.jpg

Pobierz
  • 16
wiesz gdzie/jak kupić ten nowy set w cenie katalogowej?


@teusz88: on nie ma ceny katalogowej. Dorzucali je tylko do większych zamówień (minimum 7XX zł) i z tego co się orientuję nie da rady tego kupić w inny sposób (przynajmniej obecnie).
Więc jeśli się chce go dostać to tylko OLX/Allegro/Ebay itd po cenach jakie tam widzisz.
"PA ZDZICHU, 3 SZTUKI MA, INWESTOR"


@Strzalka: wykorzystałem okazję na kupno zestawów, na które czaję się od jakiegoś czasu a albo nie widać w ogóle obniżek, albo wiem, że ich nie będzie :) No i dzięki temu "obniżyłem" sobie cenę tych zestawów do "założonej" kwoty (jak mi się uda je sprzedać)
Moj pierwszy i ostatni duzy zestaw jaki dostałem. Forestmen. Mialem pudelko z 10 lat, potem matka spalila bo po co ma lezec, zostala instrukcja, teraz musze dokupic liany i element do dachu.