Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aryo: ta nienawiść jest smutna, jak człowiek człowiekowi może takie rzeczy robić ;/
@Disscord93: nigdy nie nienawiść, zła złem nie zjesz, wiem we mnie też się gotuje, ale im więcej hejtu tym gorzej dla wszystkich
  • Odpowiedz
@doznanie:

: nigdy nie nienawiść, zła złem nie zjesz, wiem we mnie też się gotuje, ale im więcej hejtu tym gorzej dla wszystkich


No jakos bazgraniem kreda po chodniku nikt sie jeszcze przed nikim nie obronil.

Bombardujac i strzelajac.... juz tak, jak najbardziej. B skuteczne rozwiazanie tego typu problemow, na chwile obecna nikt jeszcze lepszego nie wymyslil.
  • Odpowiedz
@doznanie: Nienawiść względem Rosjan i Rosji jest konstruktywna, pozwoli uniknąć takich tragedii w przyszłości. Jak zaczną umierać młodo lub masowo emigrować to świat bedzie lepszym miejscem.
  • Odpowiedz
Jak widzisz żaden urzędnik kościoła kat. nie ma czasu na komentarz w tej sprawie. Cóż, zajęci są lepszymi doznaniami.

Oby pomścił śmierć syna tak, żeby następne pokolenia bałyby się nawet podnieść wzrok.
  • Odpowiedz
  • 5
@doznanie
Lepiej byłoby dla świata gdyby Rosja i Rosjanie przestali istnieć. Niewiele jest takich nacji, ale Rosja jest nią z całą pewnością.
  • Odpowiedz
@Flypho: @twisterro: to samo myśleli mieszkańcy Afryki jak Belgia czy inna Wielka Brytania robili pogrom wśród ich mieszkańców w XX w. :P teraz się standardy zmieniły, ale nie wszyscy chcą tą ścieżką iść
  • Odpowiedz
@Aryo: modlić się nie będę bo to i tak pójdzie w eter, czyli "jak nie robić nic, myśląc, że robi się coś". O wiele bardziej wolę wysłać hajs na zbiórki.
  • Odpowiedz