Wpis z mikrobloga

Brakuje mi takiej galerii postaci ze świata prawakoidów, po kolei skreślone postacie autorytety wykopków i jakie stanowisko podjęli po wybuchu wojny. Pomijam Rybińskiego czy jak mu tam z 13 lat temu jak wieszczył upadek UE, ale Korwin Braun Bosak Winnicki Michalkiewicz Kolonko Memcel itd. Ostatnio coś pyknęło że Marcin Skalski z kresy.pl podobno w Rosji mieszka i wulgarne pyskówki na Twitterze robi lol @szurszur słyszałeś o tym? Korczarowski z emisjatv coś tam pluł ale zagluszony został, Ci z xportal cisza Bartosz Bekier czy jakoś tak. #jablonowski wyszedł i coś robi? Jeden ze Zmiany zalecał ciszę w eterze bo i tak by zagłuszyli a boją się polowania na czarownice, niby jest przeciwko wojnie,, nie pamiętam nazwiska #4konserwy #neuropa #narodowcy #ukraina #konfederacja #onuce
  • 4
@dertom: Tak Skalski napisał, ze wyjechał bo go ABW czy tak ktoś nachodził.

Jeden ze Zmiany zalecał ciszę w eterze bo i tak by zagłuszyli a boją się polowania na czarownice, niby jest przeciwko wojnie,, nie pamiętam nazwiska


@dertom: To na poczatku się bał teraz juz w rosyjskiej tv wystepuje, bo zobaczył, że nie ma zatrzymań, a do tego Kofnederacja dołaczyła, wiec to prawie jeden z oficjalnych nurtów. To ten
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dertom: a zrobiłeś sobie taką galerię z niemców i ich polityków którzy realnie wspierają putina w wojnie, czy tylko robisz galerię z niszowych polityków nie mających wpływu na wojnę?
@vin42 whataboutism ok, moja opinia na temat sholza i spd jest negatywna, cdu pewnie nie wiele lepiej by wypadła. Mój pogląd na Niemcy nie jest tak optymistyczny jak kiedyś bo się skompromitowali i nie mają moralnego autorytetu do np decydowania o humanityryzmie w przypadku imigrantów. Natomiast piję konkretnie do wielce uwielbionych bożyszczy wykopu, dziwnie zawsze kontrowersyjnych alter i zawsze prawicowych. Od Konfederacji nie zależą dostawy broni natomiast wpływ na relacje z mniejszością