Wpis z mikrobloga

@chocotaco: Nie wiedziałem, że można stworzyć coś bardziej żenującego niż jego filmy, a jednak xD Conent od prymitywów do prymitywów jak w TVP, gdyby taka widownia czytała książki to by się nawet sprzedało xD
  • Odpowiedz
Imo te historie mogłyby być ciekawe, ale styl wypowiedzi bardziej pasowałby na jakiś podcast, a nie książkę
  • Odpowiedz
Istnieje statystyka sprzed lat, że ekspresyjne otwieranie oczu i ust przyciąga kliknięcia użytkowników, czyli to taki typowy ekspresyjny "clickbait". Nie wiem na ile to działa teraz, bo użytkownicy już się odczulają na takie tanie efekty.
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio: kuuurwa ile on tych książek nadrukował. chłop myślał, że #!$%@? książek w opór, wszystkie się od ręki sprzedadzą i SPEŁNI SWOJE MARZENIE ale życie zweryfikowało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@pelt: @chocotaco: Jeśli on tego nie wydał za własne pieniądze tylko zrobiło to jakieś wydawnictwo to utraciłem wiarę w ta cywilizacje. Przecież to jest tak złe, że się w głowie nie mieści.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@chris_june: Akurat tą książkę Fazowski wydał sam bez wydawnictwa. Wygląda na to, że przy okazji zaoszczędził na korekcie oraz redakcji. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pelt: panie, a po co jakieś korekty, redaktury. Ważny jest pozytywny przekaz.
Sam przyznał nie raz, że jest ignorantem i działa jak chłopski rozum nakazuje, więc teraz płaci za to cenę.
  • Odpowiedz