Wpis z mikrobloga

  • 169
@Don_Lukasio
@O2O2122
Jak by nie był prostakiem i chamem to może miałby widownię która czyta książki. Kilkukrotnie chciałem sie zmusić do obejrzenia jego odcinków, ale jego prostactwo i maniera mówienia jest nie do zniesienia. Po książce nie spodziewam sie niczego innego
  • Odpowiedz
@O2O2122: Zawartości nie sprawdzałem, ale po tych fragmentach co ktoś zamieścił na mirko to jest napisana jak bez korekty edytora. Rozumiem zamiary, że jak w nagraniach ale to jest… Słabe. Jakby książka była napisana poprawnie to może bym po nią sięgnął.
  • Odpowiedz
  • 4
@Don_Lukasio np tym że mu zdjecie napiedalają z rana żeby dodać relacje, dostakowo takie Mony są mocno klickbaitowe. Jak widać mina działa, bo wrzuciłeś to na wykop. Dobry viral
  • Odpowiedz
@sogen: Przecież on sam sobie zrobił to zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, zawsze jak tą otwartą mordę widzę na miniaturce na YT, to wiem że będzie low quality content. W tym przypadku, nawet bym się nie pomylił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio: Ty chyba masz coś z głową, zrobił duże oczy do zdjęcia i już w głowach typowego polaka robaka pojawia się problem i trzeba się przyczepić bo uwaga DUŻE OCZY
  • Odpowiedz