Wpis z mikrobloga

Ehhhhh, powinnam oddać pracę licencjacką do antyplagiatu, ale promotor na koniec zrobił tyle bezsensownych komentarzy, że aż się odechciewa to poprawiać. Czuje się jakbym była z powrotem w gimnazjum na lekcji polskiego. Mógłby się czepić czegoś ważnego, a nie czy zrobiłam gdzieś wcięcie, a gdzieś zapomniałam XD
  • 7
@Kluskislaskie: skoro uważasz, że wcięcia są małoważne to po co się tym stresujesz? szybko poprawisz błahe wcięcia i będzie gitarka. jakby się #!$%@?ł do treści to byłaby większa rzeźba jakbyś musiała coś na nowo pisać
@wojtek777: już chciałabym skończyć, a tak to jeszcze raz te moje wypociny czytam (). Było też parę uwag do tekstu, stąd moja awersja. W sumie to dziwne bo jak wcześniej oddawałam rozdziały, to nie miał zastrzeżeń, które ma teraz. Chyba bym po prostu chciała, żeby było już wszystko super i żeby mi napisał że ja jestem zajebista i moja praca jest zajebista ( ͡° ͜ʖ
@Kluskislaskie: a to #!$%@? z niego, cieszysz się, że coś jest dobrze a tu jednak zastrzeżenia. Podobnie się dziś poczułem, bo pokazaliśmy szefowi projekt, który dopieszczaliśmy w pocie czoła przez cały weekend i miało to być dzisiaj przyklepane. Gościu zgłosił poprawki w rzeczach, które w piątek zaakceptował i końca nie widać :P Nie dziwię Ci się, żebyś chciała mieć już oddaną prace, po 3 latach studiów to musi być mega uczucie
@wojtek777: Temat dotyczy kondycji finansowej przedsiębiorstwa. A co do skończenia kierunku, to jeszcze długa droga. Trzeba się obronić, a to dopiero we wrześniu. Plus jest taki że dłużej mam zniżki studenckie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kluskislaskie: O to mnie zaskoczyłaś, spodziewałem się czegoś bardziej humanistycznego, a w ogóle to myślałem, że coś z gastronomią, ale to chyba przez Twój nick xD Jak przejdzie antyplagiat to dasz zobaczyć? Czytam teraz "Kultura organizacyjna instytucji finansowej- pomiędzy rzeczywistością, a oczekiwaniami pracowników" - straszny moloch to jest, aż 384 stron i autorka tak wodę leje, że recenzent jej pocisnął, że praca wymaga jednak pewnej kondensacji wiedzy ;p Zniżki to pułapka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kluskislaskie: Kiedyś robiłam dużo korekt, więc mniej więcej rozumiem, jak to działa. Nigdy za jednym razem nie wyłapuje się wszystkich błędów - ze względu na szybko postępujące zmęczenie przy intensywnym skupieniu uwagi na sprawdzaniu oraz przez tzw. ślepotę z nieuwagi. Polega to na tym, że jak mózg wykryje błąd, to uwaga skupia się na nim i jest duża szansa przegapić inne błędy w pobliżu. Do tego podczas sprawdzania trzeba się skupić