Wpis z mikrobloga

Nigdy nie będziemy erotycznym szczytem marzeń dla młodej dziewczyny.

Nawet jakby jakimś cudem jakaś dziewczyna zwróciła na mnie uwagę


Co szczerze mówiąc bardzo wątpliwe.
Hompert - Nigdy nie będziemy erotycznym szczytem marzeń dla młodej dziewczyny.

 Naw...
temu


@Wazdusciel: ja taką spotkałem w wieku 27 stracilem prawictwo z kolezanka ze studiow lvl 22, powiedzialem jej ze jestem prawiczkiem i byla mega zdziwiona ze jak to mozliwe ;p to powiedzialem prawde ze moje relacje z kobietami zwykle konczyly sie wczesniej niz seks, spotykalem sie z nia potem pare razy jeszcze na seks i nie miala nic przeciwko temu ze bylem prawikiem, wydaje mi sie ze nawet ja to troche
@Wazdusciel: xD nie mam dobrej mordy, wtedy jeszcze nie bylem lysy caly ale mialem mega zakola i nadwage jakies 115 kg wtedy przy 180 cm wzrostu, ona 7/10 kujonka, 2 kierunki naraz xD, chyba poleciala na to ze na zajeciach na studiach zawsze sie zglaszalem i smieszkowalem bo mi sie #!$%@? nudzilo a mam aspergera wiec nie potrafie sie zachowywac. po prostu niektore dziewczyny lubia nietypowych facetow i tyle
@Wazdusciel jaka jest rzeczywistosc? ja przegryw niepelnnosprawny (mmam problem z 1 noga i lekko kuleje), zakola (teraz lysy), zawsze nadwaga, #!$%@? cera, 180 cm wzrostu, i od 16 roku zycia mam jakies tam kontakty z dziewczynami, do 16 roku zycia praktycznie w ogole nie mialem ale pozniej zaczalem wychodzic na ogniska i spotkania ze znajomymi, imprezy itp i tam zawsze mozna bylo kogos poznac, a potem w doroslym zyciu to tez w