Wpis z mikrobloga

  • 33
Co mogę z tym zrobić? Przeszkadza mi w wyprowadzaniu i wprowadzaniu roweru do piwnicy. Utrudnia dostęp do drogi pożarowej i jest łatwopalny. Nie jest to tez jakis prywatny składzik, ten kawełek podlogi jest wspolny dla wszystkich mieszkancow. Kartka z uprzejma prośbą o zabranie została naklejona i poskutkowała tylko na 2 dni :/ druga już przygotowana, bardziej dosadna #blokowisko #klatkaschodowa #mieszkanie #pytanie #problem #zalesie
ty3i - Co mogę z tym zrobić? Przeszkadza mi w wyprowadzaniu i wprowadzaniu roweru do ...

źródło: comment_1658252167iYoJoR0zaZg3YS4Eni8di4.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • 0
@TurboDynamo mam dla ciebie zajęcie żebyś frustrację rozładował. Chodź po blokach i sraj czy co tam lubisz ludziom ktorzy mają od czasu do czasu wózek na klatce
  • Odpowiedz
mam nadzieję że twoi bliscy nie umrą w pożarze przez zas


@TurboDynamo: A ja mam nadzieje ze nikt z twojej rodziny nie #!$%@? sie ze schodow w jednym reku z dzieckiem, a w drugim z wózkiem. W gruncie rzeczy moj scenariusz duzo bardziej prawdopodobny niz to, ze zgine przezwózek blokujący mi 40cm przejścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ko_Otu: no ok, ja po prostu dzwonię do spółdzielni i się skarze. Blokowanie dróg ewakuacyjnych jest niezgodne z regulaminem wspólnoty mieszkaniowej. Więc stawiaj dalej, to nie ja będę cię ścigał za łamanie regulaminów na które się zgodziłeś kupując mieszkanie.

Chcesz żyć po swojemu to zbuduj dom bo do życia we wspólnocie się nie nadajesz skoro łamiesz regulaminy.
  • Odpowiedz
Co mogę z tym zrobić?


@ty3i: Możesz na przykład spróbować nauczyć się empatii. To pomaga. Widać, że w bloku nie ma windy, a wózek jest postawiony w taki sposób, że spokojnie (o ile nie masz zbyt wiele nadprogramowych kilogramów) powinieneś zmieścić się z rowerem. W starych blokach to miejsce często wykorzystywane jest do zostawiania wózka dziecięcego lub wózków wspierających chodzenie u osób starszych. I jakoś nikomu to nie przeszkadza. Nie zachowuj
  • Odpowiedz