Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @antemuraleprzegrywitatis
==================================================
Tak jak kiedyś mówiłem, ta krwiożercza banda normików życzy mi śmierci, ona by ich usatysfakcjonowała, rozbawiła, uszczęśliwiła, najpewniej wszystko to na raz, ale jedno na pewno. Nie mówiąc już jaką ekscytację wywołałby u nich fakt przyczynienia się do tego.



"Teraz to on pewnie zgnije na jakimś dworcu pewnego chłodnego wieczoru xD" - https://www.wykop.pl/wpis/66707049/#comment-236756645



Czytaj jako: "HAHAHAHA towarzysze normicy, patrzcie, on jest bezdomny, zmarznięty i głodny, jak śmiesznie XDDDDDDDD To prawie tak samo zabawne, jak gdy tata wchodził mi w dzieciństwie do wanny podczas kąpieli aby pobawić się w "peryskop"! Szybko, musimy go rozdeptać, zniszczyć, zagryźć, zadziobać, niech zcha!!!!!11!1!"



Znowu ogromny pech w obstawianiu... Nie wszedł jeden mecz, kurs 1,14, do 60 minuty prowadzili 2:0 i zremisowali 2:2, jeszcze potem sędzia anulował dwa gole... Ale wszedł jakiś maluch i wyjąłem 500zl, więc jestem w grze.



Tym razem w pokoju nocowała tzw. "kobieta". Zagraniczna, wydziarana julka. Gdy weszła do pokoju byłem tylko ja, chyba lekko się zmieszała bo zaczęła energicznie przeglądać telefon. Potem dołączył normik Ukrainiec i Kirgiz 170cm więc prawdopodobnie że względu na fakt, iż żaden z obecnych samców nie spełniał w jej mniemaniu wymagań, aby móc na nią spojrzeć, to postanowiła zasłonić swoje łóżko ręcznikiem.



Trochę podobna do innej julki, którą widziałem, jak stała na światłach na motorze ścigaczu, na oko z 175-180cm, też wydziarana blondynka. Wtedy zwizualizował mi się w głowie normik, mówiący: "po prostu bądź pewny siebie, a na pewno jej zaimponujesz" XD



Tak zwane "kobiety" to generalnie wróg ludzkości.



Beka też z ludzi sugerujących, że jeszcze mam szansę, wystarczy iść na gównoterapię XD Podczas gdy ja nie jestem chory psychicznie. Cierpię na zadłużenie, gównorodzinę, bezdomność i samotność, z tego tam nie leczą z tego co wiem.



Przeziębiłem się niestety, noc była koszmarem, ogromny ból mięśni i głowy, nie mogłem spać, potrzebowałem świeżego powietrza więc poszedłem o 5 rano na takie miejsce a la hamaki, poleżałem, kupiłem tabletki na ból głowy i jest trochę lepiej, już nie wychodzę nigdzie. Nawet jak chciałem się napić czegoś to brałem na wymioty, jak dobrze, że mam nocleg bo w tym stanie na dworcu by było bardzo krucho.
#przegryw
==================================================
List częściowo ocenzurowany przez opiekuna tagu.

Nadawca
zweryfikowany**
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 1
więc prawdopodobnie że względu na fakt, iż żaden z obecnych samców nie spełniał w jej mniemaniu wymagań, aby móc na nią spojrzeć

@SynGilgamesza: XDDD najzabawniejsze jest to że takie zachowanie k0biety mają od urodzenia. Pamiętam, jak w zerówce w wieku 6 lat, gdy bawiła się grupa chłopców raczej ładnych to i grupa dziewczynek podchodziła z ciekawości. Lecz gdy do grupy chłopców dołączał albo gruby dzieciak lub ten który się jąkał bardzo