Wpis z mikrobloga

ludzie w tym kraju jeżdża na wakacje gdzie 30+ stopni to norma.. a teraz nagle jak w UK 2-3 dni ma być po 30+ stopni to nagle panika xDD

#uk
  • 21
  • Odpowiedz
@FantaZy: to co mówi @kamil-wasniewski: & @MarianoaItaliano: oraz dodatkowo jakiś czas temu dowiedziałem się (na wykopie ofc xD), że również kwestia budownictwa ma znaczenie... izolacja jest robiona pod typową angielską pogodę.

No, ale wiadomo, że media też kręcą Małysza do pewnego stopnia, żeby ugrać wyświetlenia.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: coś jest na rzeczy, w 2018, jak mieliśmy też dosyć silne upały to kumpel w robocie też wspominał '76, chętnie bym zobaczył jakieś video na ten temat.

No, ale spoko - ja dzisiaj czilluje w biurze przy AC, a po pracy mam zamiar przenieść się gdzieś do parku i poleżeć trochę w cieniu drzew. Lato #!$%@?!
  • Odpowiedz
@FantaZy: to co mówi @kamil-wasniewski: & @MarianoaItaliano: oraz dodatkowo jakiś czas temu dowiedziałem się (na wykopie ofc xD), że również kwestia budownictwa ma znaczenie... izolacja jest robiona pod typową angielską pogodę.


@sztas Ostatnio weszły przepisy że nowe budownictwo ma też być tak projektowane żeby się nie przegrzewać, ale takie wcześniej postawione mieszkania, zwłaszcza z oknami od południa, szybko zamieniają się w szklarnię.
  • Odpowiedz