Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @antemuraleprzegrywitatis
==================================================
#przegryw



Viasms udzieliło mi pożyczki, frajerzy XD polecam.



Opierniczę kebsa XXL, zamówię nocleg i zagram stsa. Tutaj chciałbym wejść w polemikę z rodzynkowym świrem - nie uważam, że było to najgłupsze co mogłem zrobić, ponieważ przegrana nie zmieniła w zasadzie nic, a wygrałem z 50zl prawie 27k, brakowało jednego gola, wręcz pół bym powiedział zważywszy na pewne okoliczności zaistniałe w tym meczu.



Mimo, że mam teraz coś kasy, to pójdę obczaić miejscówę, gdzie ponoć jeść dają. Może się w końcu znajdzie taka nie Ukrainians only XD



BTW ile cygaństwa na ukraińskich papierach się tu zjechało, szok.



Jak wejdzie mi kupon to mam taki pomysł, aby jechać pociągiem do Berlina, z Berlina do Paryża, z Paryża do Barcelony a dalej zobaczymy. Szanse małe, że wejdzie, ale są.



Dobrze, że swoją przygodę rozpocząłem nad morzem, to udało mi się plażę zaliczyć już w tym roku. Była wtedy super pogoda, dzisiaj rano ludzie w kurtkach w środku lipca tego typu.



Do mikrocefali ekscytujących się moją sytuacją dermatologiczną - już dawno mówiłem, że plamek (łupież pstry) nie mam, wy kretyni. To jak ekscytować się nieznanym dla was wynikiem meczu, który zakończył się pół roku temu XD

==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 4