Wpis z mikrobloga

@Bartholomaeus: wiesz co, najlepszy obraz widziałem w Szwecji - ludzie leżeli na kocach w parku, dwóch gejów się przytulali, a obok rodzina z dzeckiem, jakaś młoda para, para staruszków i nikogo to nie obchodziło i nikomu to nie przeszkadzało.

może to po prostu kwestia przyzwyczajenia
  • Odpowiedz
@EvilToy: pewnie tak. Jakiś odruch na ,,coś innego". Ja to bym chciał, aby działacze LGBT, jacyś psychologowie, socjologowie wytłumaczyli ludziom hetero (niektórym) dlaczego odczuwają dyskomfort widząc intymność homoseksualną. Ja myślę, że to jakiś atawizm.
  • Odpowiedz
@Bartholomaeus: Wynikać to może z uwarunkowania kulturowego, gdzie przedstawiano Ci coś takiego, chociażby w kościele katolickim jako grzech? Nic dziwnego, że widząc grzeszne zachowanie, odczuwasz dyskomfort. Co nie oznacza, żę ten dyskomfort jest uzasadniony, bo przecież tych dwóch gości leżących w parku na ręczniku nie wpływają w żaden sposób na Twoje życie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@EvilToy: Mi przeszkadza. Postujecie tylko zdjęcia Chadów i nieskazitelnych twinków, reklamując nierealistyczne standardy piękna. Tak samo jak inni postują najbardziej cycate kobiety bez celulitu.
To szkodzi każdemu, kto natknie się na te zdjęcia na Mirko.
  • Odpowiedz
wiesz co, najlepszy obraz widziałem w Szwecji - ludzie leżeli na kocach w parku, dwóch gejów się przytulali, a obok rodzina z dzeckiem, jakaś młoda para, para staruszków i nikogo to nie obchodziło i nikomu to nie przeszkadzało.


@EvilToy: widziałem podobny obrazek w Warszawie ostatnio. Nie wszędzie, ale powoli się to zmienia, a w moim otoczeniu homofobia stała się obciachem
  • Odpowiedz