Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2097
Rozwalił mnie ostatnio jeden wykopek co do jakiegoś Katola użył sformułowania "idź się pomodlić do żyda na patyku" XDDDDDDDDDDD
#bekazkatoli
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niczym się nie różnisz od znajomej. Ateizm to tylko wiara, zwykła wiara w to, że Bóg nie istnieje. Istnienia lub nie istnienia Boga udowodnić się nie da

A mnie po prostu to nie obchodzi. Po prostu nie wierzę w boga.


@hallyea: Ateizm to szerokie pojecie, ktore opisuje rozne postawy przeciwne wierze w bostwa. To pierwsze to ateizm dogmatyczny badz gnostyczny. To drugie to ateizm sceptyczny badz agnostyczny. Co prawda to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Itslilianka: u mnie było to samo z kościółkiem. Cisnęli, ale najpierw przestalam chodzić co niedziele, chodziłam tylko na pasterke i wielkanoc. Od dwoch lat nie chodzę wcale. Babcia się z tym pogodziła, był tylko komenatrz, że 'no ślub to chyba będzie kościelny?'. Ja że absolutnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A że slub niebawem to już zaczęły się pytania o chrzest ewentualnych dzieci. I tu już większy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Amishia: no i dobrze xd ale gowniaki w wieku 16 lat mają gorzej i są zmuszane. A dzieci same zdecydują czy chcą chrzest, tyle żeby ich nie wystawiać na działanie żadnej religii czy to w szkole czy indoktrynację rodziny bo powiedzą takiemu 4 latkowk że w niebie jest pan co jak się nie ochrzcisz będzie cię przypalał ogniem i może mu na psyche siąść xd
  • Odpowiedz