Wpis z mikrobloga

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: o jak śmiechem hardo. Wyobraź sobie jakie orgie muszą się dziać w kopalniach, gdzie są sami górnicy. Śmieciarze jak tylko nie patrzysz myślą tylko jak ciebie przelecieć. Myślisz, że dlaczego wiaty śmietnikowe są teraz na klucz. xD #!$%@?, przecież to jest gotowy materiał na pastę. xD
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: w młodym wieku wielu mężczyzn ma lekki wstyd przed kobietami, więc na pewno by woleli iść do takiego szpitala. Nie wyobrażam sobie żeby mi prostatę badała kobieta, tak jak wiele kobiet nie chce chodzić do ginekologa mężczyzny (chociaż moja była mówiła że woli do mężczyzny ginekologa zawsze bo są delikatni, kobiety ginekolożki miały #!$%@? na kwestie komfortu pacjenta)
  • Odpowiedz
Większe prawdopodobieństwo że zrobi to facet niż kobieta.


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus:

No nie wiem. Zdarzało mi się częściej, że kobieta się do mnie dobierała, a facet tylko raz i to jak przypadkiem wszedłem w nocy do gejowskiego klubu.
  • Odpowiedz
Większe prawdopodobieństwo że zrobi to facet niż kobieta.


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: jeżeli jesteś kobietą to tak, teoretycznie jest większa szansa na molestowanie że steony mężczyzny. Tak samo działa to w drugą stronę, ale molestowanie przez kobietę jest wciąż tematem tabu
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: nie dowiesz się bo u nas edukacja seksualna leży i kwiczy. Jest społeczne przyzwolenie na molestowanie mężczyzn (oczywiście tych przystojnych w dorosłości lub ładnych w dzieciństwie). Pielęgniarki akurat w język się nie szczypią bo wiedzą że żaden chłop ich nie oskarży (jak by to wyglądało)
  • Odpowiedz
@ViFio: Słyszałam o tym poglądzie wiele razy, a byłam prawie zawsze u babek ginekologów i zawsze były bardzo delikatne, raz byłam u gościa to mi powiedział, ze „takie życie, urodzi pani to pewnie przejdzie”. Wiec nie ma reguły
  • Odpowiedz