Wpis z mikrobloga

#uk #prawo #heheszki #pytanie
Mialem wypadek w sluzbowym aucie na sluzbowym ubezpieczeniu. Wszystko fajnie smiechy hihy przyjechala policja rozeszlismy sie w pokoju, no ale wiadomo ze dobry claim nie jest zly.

W skrocie albo jej ubezpieczyciel, albo ona wynajela firme specjalizujaca sie w pompowaniu takich claimow. Na ich stronie dowiemy sie, ze

We deploy apex solutions in behavioural psychology, database verification and vehicle valuation, all of which are used to validate insurance claims and reduce leakage.


Apex solutions in behavioural psychology czyli zawracanie mi dupy i spamowanie telefonu, a ostatnio nawet wrzucanie mi w drzwi notke. Tak, koles byl pod drzwiami mojego domu i chcial sobie ze mna pogadac. Matol mysli zapewne, ze wyciagnie ode mnie jakies informacje, ktore podminuja linie obrony naszego korpoubezpieczyciela. Nie lubie takich nieestetycznych low life'owych klimatow.

Pewnie przyjdzie znowu w nastepnym tygodniu, a teraz mam urlop, wiec:

Jak strollowac #!$%@?? Moge mu zamknac drzwi przed nosem i zaprosic #!$%@?, ale to by bylo zbyt proste, a na nic ciekawego nie moge wpasc.
źródło: comment_1657993059gk7NbRiu6BTJRvyLMSne3c.jpg
  • 5
@pawel0008 jest taki film który tyczy się walki z niechcianymi domokrążcami. Prowadzący pokazuje różne sztuczki i metody na walki z takimi, głównie legalne więc będziesz kryty prawnie. Materiał niezły sukces osiągnął bo nakręcili kilka części, a dwie z nich to wałkują co roku nawet w telewizji! Prowadzący jest trochę dziecinny ale jak na to się przymknie oko to jest spoko. Może tam poszukaj inspiracji Seria nazywa się Kewin sam... Czy jakoś tak