Wpis z mikrobloga

@MLGkunek: @xBombelek: @terwer358:
Z jednej strony wywiad z okaleczoną cierpiącą matką po stracie dziecka wydaje się okropieństwem, ale wyobrażam sobie przed wywiadem taką konwersację: "Wiemy, że strasznie cierpisz, ale najlepsza zemsta jaką możesz teraz zrobić ruskim za zabicie twojego dziecka i obrażenia jakie poniosłaś to dać nagrać i upublicznić to jak cierpisz. To poruszy ludzi na całym świecie bo wasza historia jest bardzo medialna i zwiększy prawdopodobieństwo, że poruszone
  • Odpowiedz
@BaltasarGracian: Myślę, że nie było takiej konwersacji. Samo zachowanie jest naprawdę nieetyczne bo wzmacnia jej cierpienie. Podobny poziom dziennikarstwa co wypytywanie świadków 11 września czy widzieli ludzi skaczących z płonących wież. Kiedyś na YT była świetna kompilacja wywiadów z 11 września, gdzie hieny dziennikarskie wywoływały płacz i załamanie pozwalając świadkom mówić ze szczegółami co tam się działo.
  • Odpowiedz
@MLGkunek: Może masz rację i ja jestem naiwny, że jakieś skrawki etyki i empatii są w szołbiznesie czy jak to tam nazwać, ale wydaje mi się, że przy tak medialnej sprawie gdzie ta matka z córką ciągle przewijają się w mediach to służby powinny zadbać żeby nikt nieuprawniony nie robił wywiadu z doskoku po chamsku i zaplanować taki kontrolowany wywiad "urabiając" matkę tak jak pisałem powyżej. Pewnie też nie byłoby to
  • Odpowiedz
  • 5
@MLGkunek pierwsza myśl, taka sama jak u Ciebie.
Ale to trzeba pokazywać. Nie śmierć żołnierzy, ale dzieci. Dramat matek. Zniszczone budynki tak nie działają na opinie, jak coś takiego
  • Odpowiedz